תוכן עניינים

קטלוג מכשירי שמיעה מומלצים חברת Bernafon

מכשירי שמיעה Bernafon מיטב המכשירים המתקדמים בעולם שיעזרו לכם לשפר את איכות השמיעה

יחד עם העלייה בתוחלת החיים, גם המספר של האנשים הזקוקים למכשיר שמיעה עולה. אומנם גם ילדים, נוער ואנשים מבוגרים יותר סובלים...
שנות המאה עשרים והמאה עשרים ואחת מאופיינות בעלייה בתוחלת החיים. זהו הישג מרשים, אך יש בו גם מספר בעיות, יותר ויותר...
"פטיפון - מכשירי שמיעה" מציע לכם את מכשירי השמיעה המתקדמים והמובילים בעולם ואת הציוד הנלווה הנדרש ברמת המקצועיות והאיכות הגבוהות בעולם....
אם בכל פעם שאתם צופים בטלוויזיה אתם מגבירים את עוצמת הסאונד עד שמישהו מהצופים יחד אתכם מעיר לכם שעוצמת הסאונד חזקה...
בעבר מכשירי השמיעה היו גדולים ומסורבלים והיו מיועדים לשימוש אחד בלבד, לספק איכות שמע לסובלים מלקויות בשמיעה.
השמיעה היא אחד החושים המרכזיים אשר מאפשרים לנו לקלוט את צלילי הסביבה, לתקשר עם אחרים וליהנות מחוויה מהנה של צלילי המוזיקה.
שוק מכשירי השמיעה גדל כל הזמן ובחירת של מכשירי שמיעה מומלצים הופכת להיות קשה ומורכבת הרבה יותר
שוק מכשירי השמיעה הוא שוק מגוון מאוד המציע עשרות דגמים של מכשירי שמיעה ולפעמים זה יכול להיות מבלבל מאוד.
אצל רבים מתעוררות בעיות בשמיעה בגיל מבוגר והנתונים מלמדים כי אחד מכל שלושה אנשים מבוגרים מעל גיל שישים וחמש סובל מירידה...
הסוללות הן לב מכשירי השמיעה ובדומה לכל מכשיר חשמלי או אלקטרוני גם מכשירי השמיעה זקוקים לאנרגיה זמינה המסופקת באמצעות סוללות. ככל...

כל המידע והביצועים של מכשירי שמיעה מומלצים Bernafon

הכירו את הדור החדש של מכשירי שמיעה מומלצים ברנפון הטובים בעולם

חברת פטיפון מכשירי שמיעה מקפידה על היצע איכותי של מכשירי השמיעה מהטובים בעולם, וגאה להציע ללקוחותינו בארץ את המכשירים האירופאיים המתקדמים ומתוכם את המובילים מכשירי שמיעה חכמים מתוצרת חברת bernafon משוויץ.

המפתח למכשיר שמיעה חכם ומשוכלל טמון אצל יצרן המכשיר, וחברת bernafon היא אחת המובילות בשוק העולמי מזה עשורים: בזכות מחלקה מתקדמת של מחקר ופיתוח והליכי ייצור מוקפדים בסטנדרט הגבוה ביותר, זוכים לקוחותינו בישראל לפתרונות יוקרתיים ומשוכללים לכל סוגי ירידות השמיעה, בכל קונפיגורציה של מכשיר לרבות מכשיר שמיעה נטען, מכשירי שמיעה זעירים ומכשירי שמיעה עם יכולות Bluetooth® ואפליקציות מתקדמות.

הצוות המקצועי המיומן שלנו מעניק שירות מקיף אצלכם בבית: מדידות ובדיקות עם ציוד אודיומטרי מתקדם, הצגת המכשירים המותאמים לכם ביותר, הדגמה והתנסות מיידית והכל בנוחות ובשלווה של ביתכם, בתהליך יחיד וללא צורך בתיאומים, יציאה, נסיעות או קביעת תורים.

עזרי השמיעה המתקדמים תוצרת bernafon הם ההזדמנות שלכם ליהנות מאיכות ייצור שוויצרית ומהתכונות המתקדמות ביותר מדי יום ולאורך תקופה ארוכה. מכשיר שמיעה הוא רכישה ייחודית ולטווח ארוך: bernafon מעניקה פתרון המשדרג את איכות החיים, ואנו מזמינים אתכם לעיין בקטלוג מכשירי השמיעה.

מכשיר השמיעה miniRITE: פתרון קטן וחווית שמיעה ענקית

המכשיר המסתתר מאחורי האוזן [RITE – "receiver-in-the-ear"] ומעניק לכם יכולות בלוטוס' מתקדמות ומגוון נדיר של תכונות, כיאה לסדרת מכשירי הפרימיום ZERENA מתוצרת חברת bernafon השוויצרית: הכירו את הminiRITE והכירו עימו עולמות צליל חדשים ומגוון אפשרויות לשמע ושליטה.

כרכישה שנעשית לטווח ארוך, ה-miniRITE מציע הזדמנות להתחיל ליהנות מטכנולוגיית פרימיום ויכולות Wireless נרחבות כבר כעת וישרת אתכם לאורך זמן באמינות המאפיינת את כל מוצרי bernafon.

כמכשיר שמיעה חכם, מכשיר זה מעניק חווית שימוש ושמיעה יוצאות דופן בקטגוריה ותפקוד מקסימלי גם בסביבות הרעש המאתגרות ביותר. טכנולוגיית Bluetooth Low Energy (BLE) 2.4 GHz והתאמה ל-iPhone\Android, מאפשרות לכם מענה לשיחה ללא ידיים, הזרמת תכנים ממגוון מקורות מדיה ישירות אל האוזן (Direct Streaming) ואפליקציה נגישה במיוחד להתאמה מקסימלית של ביצועי המכשיר לדרישות שלכם.

עם צליל עשיר המגיע ללא תיווך והמערכת המפורסמת של bernafon המעבדת עבורכם את צלילי העולם סביב – Dynamic Environment Control System™, חיי סוללה וקלות תפעול מירביים, הנדסת אנוש מושלמת ואמינות מופלגת זוהי רכישה מעודכנת, שתלווה אתכם לאורך זמן ותעניק שדרוג ממשי לאיכות החיים שלכם.

מכשיר השמיעה miniRITE T מסדרת ZERENA : פרימיום עם Bluetooth®

הminiRITE T משתייך לסדרת מכשירי הפרימיום ZERENA, המיוצרת על ידי חברת bernafon השוויצרית, והנו אחד המכשירים המתקדמים ביותר בהיצע בפרט יחסית לגודלו הקטן והעובדה שהוא מגיע עם Bluetooth®. מכשיר שמיעה עם בלוטוס' אפליקציה פשוטה לשליטה הנו כיום מתבקש לנוכח שפע היתרונות.

ה-miniRITE T הוא אחד ממגוון מכשירם בהם תוכלו להתנסות בביתכם, בתיאום מראש עם הצוות המקצועי שלנו שיגיע עם ציוד מדידת שמיעה משוכלל ויאפשר לכם לחוש ממקור ראשון את האיכות של bernafon, שאת מכשיריה אנו גאים לשווק ונהנים משביעות רצון עצומה של הלקוחות.

ה-miniRITE T מסייע באופן יוצא דופן לסובלים ממגוון רחב של ירידות שמיעה ומציע חווית שמיעה ייחודית וצלולה של קולות בני המשפחה, קבלת שיחות ישירות למכשיר השמיעה ואפילו האזנה למוזיקה לרבות Wireless סטרימינג בזכות תכונות בלוטוס' ואפליקציה נגישה במיוחד (Bluetooth® sound streaming). מענה לשיחה ללא ידיים? התאמה אישית מיידית לסביבה משתנה דרך האפליקציה? אלו הן רק חלק מהתכונות.

ה-miniRITE T מאפשר לכם את השדרוג המושלם עם חווית שימוש בטלפון ללא ידיים hands-free phone, עיבוד מדויק של קולות אנושיים והפחתת רעשים מיותרים (Dynamic Speech Processing\Noise Management) לצד שלל תכונות ופונקציות מתקדמות נוספות והאמינות, האיכות, והמוניטין העולמי של מוצרי הפרימיום השוויצריים תוצרת חברת bernafon.

מכשיר השמיעה BTE 105: טכנולוגיית Bluetooth® במעטפת נסתרת

למרות שפע התכונות המשוכללות שבו, מכשיר השמיעה BTE 105 מצליח להישאר קטן ומסתתר מאחורי האוזן. בזכות גודלו הזעיר ובזכות הטכנולוגיה המתקדמת שבו מציע מכשיר זה שימושיות יוצאת דופן המשלבת את ה-iPhone\Android שלכם עם Direct Streaming – הזרמת תוכן ישירה ללא תיווך אל המכשיר, לפי הפרמטרים המתאימים לכם ביותר.

כחלק מסדרת מכשירי הפרימיום ZERENA תוצרת חברת bernafon בשוויץ, מכשיר ה-BTE 105 ניחן בשכלולים רבים הכוללים שבב חכם במיוחד המעניק יכולות עיבוד מתקדמות: הדבר מתבטא בקבלת צליל איכותי בהפרדה גבוהה, שמתוכו בורר עבורכם המכשיר את הקולות החשובים , הקולות האנושיים הרלוונטיים לשיחה ומשאיר אתכם בשיחה בלי "לפספס את הסוף של הבדיחה".

עם מגוון פונקציות לתכנות מראש ומנגנון Dynamic Speech Processing™משוכלל בן 16 ערוצים, ה-BTE 105 מסנן בהצטיינות את הרעשים הטפלים וכולל מערכת להגנה מפני פריצות רעש מערכת Dynamic Noise Management™.

במחיר נגיש במיוחד תוכלו לשדרג את חווית השמיעה שלכם ועימה את איכות החיים. כאשר מדובר בפריט כה חיוני לתפקוד השוטף, כדאי לבחור במכשיר השמיעה הטוב ביותר המכיל את החידושים האחרונים ביותר ולהנות מהאיכות יוצאת הדופן ועתיד ארוך של אמינות ונוחות התחומים בהם חברת bernafon נחשבת למובילה עולמית.

מכשיר שמיעה זעיר עם יכולות ענקיות: הכירו את ה– CIC מסדרת ZERENA

מכשירי שמיעה נסתרים הם להיט מבוקש במיוחד בקרב לקוחות רבים, ולחברת bernafon יש פתרונות שידהימו אתכם: ה-CIC הנו דגם ייחודי של מכשיר שמיעה המסתתר כולו בתעלת האוזן
– Completely In Canal
ונחשב לאחד המובילים בתחום מכשירי שמיעה זעירים.

ההשקעה הרבה במחקר ופיתוח והטכנולוגיות המתקדמות אליהן הגיעה חברת bernafon השוויצרית מתבטאת רבות במיזעור, המאפשר דיסקרטיות יוצאת דופן (המכשיר למעשה נעלם כמעט כולו באוזן) – לצד חווית שמיעה בהירה, צלולה, נקייה ומדוייקת.

הCIC של bernafon מותאם באופן ארגונומי מושלם למבנה האוזן האישי שלכם ומצטיין בנוחות מקסימלית זהו מכשיר שלא תראו ולא תחושו, רק תשמעו: מכשיר שמיעה זה מצוייד במיטב התכונות לרבות Dynamic Speech Processing™בתוספת Noise Reduction עם 4 תוכניות להתאמה מראש, ומעניק פשטות שפשוט תשכיח מכם את קיומו.

עם טווח רחב של 10 kHz ועיבוד משוכלל של 16 ערוצים, Dynamic Amplification Control™ שיפענח עבורכם את החלקים החיוניים משפע הצלילים סביבכם וימנע מכם קפיצות רעש פתאומיות ועם האמינות, האיכות והנדסת האנוש והחומרים המעולים של bernafon, ה-CIC מעניק פתרון נסתר ומושלם למגוון סוגים וחומרות של ירידה בשמיעה.

מקסימום יכולות במינימום התעסקות: מכשיר ITC מסדרת ZERENA

מכשיר שמיעה מתקדם ויוקרתי בתצורת ITC ("בתוך תעלת האוזן") מתוצרת חברת bernafon בשוויץ הוא הפתרון שיחזיר אתכם לשיחה ויעניק לכם חווית שמיעה ייחודית, הקרובה ביותר לשמיעה טבעית וכל זאת במסגרת קטנה במיוחד.

המחלקה המתקדמת למחקר ופיתוח של bernafon מציגה ב-ITC הישג ארגונומי וטכנולוגי ייחודי: כמכשיר פרימיום מסדרת ZERENA מעניק ה-ITC שפע שיכלולים במבנה קטן הממוקם באפרכסת האוזן ומכסה מגוון ירידות שמיעה, לרבות בינונית עד חמורה.

בזכות השבב המתקדם ומערכת אקטיבית של Dynamic Speech Processing™ לצד Amplification Control אוטומטי, מכשיר שמיעה חכם זה מלווה אתכם לאורך היום עם ניהול מלא של עולם הצלילים סביבכם: מיקרופון רגיש במיוחד קולט ומעביר לעיבוד טווח תדרים רחב
( 10 kHz ),
השבב הממוזער והחכם עורך עיבוד מיידי (כולל Noise Reduction) והרמקול מעביר אליכם רק את מה שצריך ובדרך הטובה ביותר.

ה-ITC מיוצר מחומרים מתקדמים ובנוי באופן ארגונומי מותאם במיוחד, בשאיפה כי המכשיר יהיה 'בלתי מורגש' ויצטיין בנוחות שימוש ויעילות גבוהים במיוחד. בזכות היתרונות הללו מהווה ה-ITC של bernafon את אחד הפתרונות המבוקשים ביותר.

מכשיר שמיעה נטען עם Bluetooth® ? בהחלט!

miniRITE T R: ליווי צמוד לאורך היום

סדרת VIRON היוקרתית של מכשירי שמיעה מבית bernafon שוויץ הנה הראשונה להציע מכשיר שמיעה נטען הכולל בלוטוס' ומכיל מגוון רחב של חידושים בסטנדרט הגבוה ביותר. אתם מוזמנים להכיר מקרוב את הminiRITE T Rמכשיר שמיעה חכם עליו אנו אומרים בגאווה שהוא ממכשירי השמיעה הטובים בעולם וזמין להדגמה והתאמה אצלכם בבית.

הלקוחות מדווחים על ביצועים מופלאים של סוללת Li-ion גם בשימוש מוגבר של הזרמת תכני -Bluetooth® ושביעות רצון מקסימלית, ואנו מזמינים אתכם להצטרף לשורת לקוחות ארוכה שבחרו להצטייד במכשיר פרימיום שילווה אותם לאורך שנים ויישאר מעודכן זמן רב עם אפליקציה פשוטה במיוחד השולטת על מגוון פרמטרים במכשיר: זהו ה-miniRITE T R.

רכישת מכשיר שמיעה חכם הינה קנייה הנעשית לפרק זמן ארוך ומבטיחה שתישארו מעודכנים, ומכשיר ה– miniRITE T R הוא אחת האופציות הקוסמות ביותר וכזו שתשנה את חוויית השמיעה שלכם ותרחיב אותה למחוזות חדשים, כמו גם את השימושיות הזרמת תוכן ומענה לשיחות מהנייד באוזן, אפליקציה מתקדמת ונוחה והישגים טכנולוגיים פורצי דרך בעולם עזרי השמיעה ולכל סוג ירידה בשמיעה.

זה הזמן לשדרג למכשיר בעל יכולות -Bluetooth® sound streaming ושימוש בטלפון ללא ידיים, האזנה למוזיקה ולתכנים ממקורות מדיה אחרים באייפון ובאנדרואיד (iPhone, Android Direct Streaming), ,עיבוד צלילים מתקדם [Frequency Bandwidth 10 kHz] וסינון רעשים אקטיבי מיידי וכמובן התכונה שהופכת מכשיר שמיעה איכותי לחלק מאיכות החיים שלנו – Dynamic Speech Processing™- עיבוד והתמקדות בהגברת קולות אנושיים.

Share on Facebook