מכשירי שמיעה כללית 5 1024x683 1

פטיפון הינו מכון שמיעה אשר מוכר את המכשירים באופן פרטי אין לנו שום קשר עם קופות החולים. מאמר זה נכתב באופן אינפורמטיבי ומשוער מומלץ לבדוק עידכונים בקופה בלבד.

הסדר עם קופ"ח כללית

מכשירי שמיעה כללית. לקוחות קופ"ח כללית? זקוקים למכשיר שמיעה? הובחנתם כלקויי שמיעה וזקוקים למכשיר שמיעה? אין באפשרותכם לממן את עלות המכשיר היקר? חשוב שתכירו את ההסדר הממשלתי הקובע כי כאזרחי מדינת ישראל המבוטחים באחת מקופות החולים הנכם זכאים להשתתפות הקופה ברכישת מכשיר שמיעה. מהו ההסדר, כיצד מתבצעת ההשתתפות ומהם תנאיה השונים? כל הפרטים במאמר הבא. חברי קופת החולים מכבי? גם עבורכם קיים פתרון שמומלץ להכירו.

ההבדל בגובה ההשתתפות נקבע בין השאר עפ"י קריטריון גילאי לקבלת מכשירי שמיעה. כללית היא אחת הדוגמאות לקופות החולים המשתתפות במימון מכשירי השמיעה למבוטחיה. כאשר מדובר במכשירי שמיעה, קיימת הקפדה רבה על בחירת מכוני השמיעה הנכללים במסגרת ההסדר ומורשים לבדיקה והתאמת מכשירי שמיעה. קופ"ח כללית מחזיקה בשיתוף פעולה עם מכוני השמיעה הפרטיים והמתקדמים ביותר על מנת לספק את הפתרונות המקצועיים ביותר בתחום. מעתה ניתן ליהנות ממגוון מכשירי שמיעה בהתאמה אישית וכן מהשתתפות קופ"ח כללית בעלויות מכשירי השמיעה השונים.

מהו תהליך ההשתתפות במכשירי שמיעה כללית?

מעוניינים להפעיל את זכאותכם לקבלת מכשיר שמיעה? תחילה יהיה עליכם לעבור בדיקת רופא אף אוזן גרון. בהתאם להתרשמות הרופא ולתוצאות הבדיקה, יפנה אתכם זה אל אחד ממכוני השמיעה של קופ"ח כללית. קבלת אישור השתתפות בעלות מכשיר השמיעה, מונפק על ידי קלינאי תקשורת מטעם קופ"ח שיסתמך על תוצאות הבדיקה. קיבלתם את האישור? מעולה, כעת אתם רשאים לגשת למכון שמיעה הנמצא בהסדר עם קופת החולים בו תקבלו את סכום ההשתתפות העצמית בו עליכם לשאת עבור המכשיר בקטגוריה שאושרה (בסיסית/ביניים/גבוהה) וכן בתצורת המכשיר שאושרה (BTE/CIC/ITE/ITC). שימו לב אישורי קופ"ח מסוג זה מוגבלים לרוב לפרק זמן של עד חצי שנה, לכן אל תשתהו מדי בבחירת מכון השמיעה על מנת שלא תאלצו לעבור את התהליך מתחילתו פעם נוספת.

הגענו לשאלת השאלות – מהם תנאי ההשתתפות עבור מכשירי שמיעה כללית?

קבלת אישור ההשתתפות ומכשירי שמיעה מחירים בקופ"ח כללית משתנים בין מבוטחי הקופה השונים.
מבוטחים בני 65 ומעלה? הנכם זכאים להשתתפות במימון כמו גם לקבלת מכשיר שמיעה אחת ל-3 שנים.
(ראוי לציין כי במסגרת הסדר זה ניתן לקבל מכשיר שמיעה מדגם בסיסי ללא כל השתתפות עצמית).
מבוטחים בני 50 – 18? הנכם זכאים להחזר של עד 3,704 ש"ח עבור מכשיר לכל אוזן, אחת ל-3.5 שנים.
מבוטחים בני 65 – 50? הנכם זכאים להחזר של עד 1,086 ש"ח עבור מכשיר לכל אוזן, אחת לשנה.

מכשירי שמיעה מחירים

קטלוג מכשירי שמיעה 2020

פטיפון הינו מכון שמיעה מהמובילים בישראל, בעל מיטב מומחי השמיעה ומגוון רחב של מכשירי שמיעה איכותיים המותאמים באופן אישי לפי צרכיכם. פטיפון הינו מכון שמיעה אשר מוכר את המכשירים באופן פרטי אין לנו שום קשר עם קופות החולים. מאמר זה נכתב באופן אינפורמטיבי. אל תהססו, פנו אלינו עוד היום ותיהנו ממכון שמיעה איכותי בעל השירות הטוב ביותר ללקוחותיו.

icon

כל אזרחי ישראל המבוטחים באחת מקופות החולים זכאים להשתתפות כספית בעת קנייה של מכשיר שמיעה. כמו קופות חולים רבות גם קופת חולים כללית משתתפת במימון הקנייה של מכשירי השמיעה לכל מבוטח בקופה הסובל מלקות שמיעה או מירידה באיכות השמיעה בהתאם למספר קריטריונים.

icon

כדי להפעיל את הזכאות להשתתפות למימון רכישה של מכשיר שמיעה עליך לעבור בדיקה אצל רופא אף אוזן גרון ועם תוצאות הבדיקה לפנות לקלינאי תקשורת כדי לקבל הפניה לאחד ממכוני השמיעה הנמצאים בהסדר עם קופת החולים הכללית. לאחר שקיבלתם את האישור תפנו למכון השמיעה כדי לרכוש מכשיר שמיעה בסבסוד הקופה.

icon

קבלת אישור ההשתתפות של הקופה ברכישת המכשיר שונה בין מבוטחי הקופה השונים. מבוטחים מעל גיל שישים וחמש זכאים להשתתפות ולקבלה של מכשיר בסיסי אחת לשלוש שנים, מבוטחים צעירים יותר, עד גיל חמישים, זכאים להחזר כספי אחת לשלוש וחצי שנים ומבוטחים בני חמישים ועד לשישים וחמש זכאים להחזר אחת לשנה.

icon

כן. מכון השמיעה פטיפון מעניק ללקוחותיו הנחות בגובה המחירים של קופת חולים בתהליך מהיר יותר וללא פרוצדורה ארוכה. מכון פטיפון נחשב לאחד המכונים המובילים בתחום בישראל והוא מציע מגוון של מכשירי שמיעה מתקדמים ואיכותיים, צוות של קלינאי תקשורת מנוסים ומקצועיים ושירות אדיב.

5/5 - (5 votes)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Share on Facebook