מכשירי שמיעה כללית

מכשירי שמיעה כללית. לקוחות קופ”ח כללית? זקוקים למכשיר שמיעה? הובחנתם כלקויי שמיעה וזקוקים למכשיר שמיעה? אין באפשרותכם לממן את עלות המכשיר היקר? חשוב שתכירו את ההסדר הממשלתי הקובע כי כאזרחי מדינת ישראל המבוטחים באחת מקופות החולים הנכם זכאים להשתתפות הקופה ברכישת מכשיר שמיעה. מהו ההסדר, כיצד מתבצעת ההשתתפות ומהם תנאיה השונים? כל הפרטים במאמר הבא. חברי קופת החולים מכבי? גם עבורכם קיים פתרון שמומלץ להכירו.

הסדר עם קופ”ח כלליתמכשירי שמיעה כללית

ההבדל בגובה ההשתתפות נקבע בין השאר עפ”י קריטריון גילאי לקבלת מכשירי שמיעה. כללית היא אחת הדוגמאות לקופות החולים המשתתפות במימון מכשירי השמיעה למבוטחיה. כאשר מדובר במכשירי שמיעה, קיימת הקפדה רבה על בחירת מכוני השמיעה הנכללים במסגרת ההסדר ומורשים לבדיקה והתאמת מכשירי שמיעה. קופ”ח כללית מחזיקה בשיתוף פעולה עם מכוני השמיעה הפרטיים והמתקדמים ביותר על מנת לספק את הפתרונות המקצועיים ביותר בתחום. מעתה ניתן ליהנות ממגוון מכשירי שמיעה בהתאמה אישית וכן מהשתתפות קופ”ח כללית בעלויות מכשירי השמיעה השונים.

מכשירי שמיעה כלליתמהו תהליך ההשתתפות במכשירי שמיעה כללית?

מעוניינים להפעיל את זכאותכם לקבלת מכשיר שמיעה? תחילה יהיה עליכם לעבור בדיקת רופא אף אוזן גרון. בהתאם להתרשמות הרופא ולתוצאות הבדיקה, יפנה אתכם זה אל אחד ממכוני השמיעה של קופ”ח כללית. קבלת אישור השתתפות בעלות מכשיר השמיעה, מונפק על ידי קלינאי תקשורת מטעם קופ”ח שיסתמך על תוצאות הבדיקה. קיבלתם את האישור? מעולה, כעת אתם רשאים לגשת למכון שמיעה הנמצא בהסדר עם קופת החולים בו תקבלו את סכום ההשתתפות העצמית בו עליכם לשאת עבור המכשיר בקטגוריה שאושרה (בסיסית/ביניים/גבוהה) וכן בתצורת המכשיר שאושרה (BTE/CIC/ITE/ITC). שימו לב אישורי קופ”ח מסוג זה מוגבלים לרוב לפרק זמן של עד חצי שנה, לכן אל תשתהו מדי בבחירת מכון השמיעה על מנת שלא תאלצו לעבור את התהליך מתחילתו פעם נוספת.

הגענו לשאלת השאלות – מהם תנאי ההשתתפות עבור מכשירי שמיעה כללית?מכשירי שמיעה כללית

קבלת אישור ההשתתפות ומכשירי שמיעה מחירים בקופ”ח כללית משתנים בין מבוטחי הקופה השונים.
מבוטחים בני 65 ומעלה? הנכם זכאים להשתתפות במימון כמו גם לקבלת מכשיר שמיעה אחת ל-3 שנים.
(ראוי לציין כי במסגרת הסדר זה ניתן לקבל מכשיר שמיעה מדגם בסיסי ללא כל השתתפות עצמית).
מבוטחים בני 50 – 18? הנכם זכאים להחזר של עד 3,704 ש”ח עבור מכשיר לכל אוזן, אחת ל-3.5 שנים.
מבוטחים בני 65 – 50? הנכם זכאים להחזר של עד 1,086 ש”ח עבור מכשיר לכל אוזן, אחת לשנה.

מכשירי שמיעה מחירים

קטלוג מכשירי שמיעה 2020

אנשי מקצוע מהטובים בתחוםפטיפון הינו מכון שמיעה מהמובילים בישראל, בעל מיטב קלינאי התקשורת ומגוון רחב של מכשירי שמיעה איכותיים המותאמים באופן אישי לפי צרכיכם. מכון שמיעה זה מעניק הנחות בגובה המחירים בקופ”ח בתהליך מזורז וללא פרוצדורות. אל תהססו, פנו אלינו עוד היום ותיהנו ממכון שמיעה איכותי בעל השירות הטוב ביותר ללקוחותיו.

0 / 5 5