מכשיר השמיעה הפנימי rega ITC: פתרון מושלם במעטפת זעירה

מכשיר שמיעה ITC

משמעות האותיות ITC היא "In the ear", ואנו גאים להציג בפניכם מכשיר נסתר הממוקם בתוך האוזן ומעניק לכם יכולת להנות משפע קולות וצלילים חדשים בצורה טבעית, נגישה, פשוטה ומיידית: חברת פטיפון מציגה את ה– rega ITC מתוצרת audifon, גרמניה.

בזכות העיצוב הארגונומי המושלם והמינימליסטי והיכולות החכמות שלו, מכשיר ה– rega ITC מעניק לכם הזדמנות לשיפור מהותי וממשי בשמיעה שלכם בטווח רחב של תדרים ובאופן שישיב לכם את הביטחון להשתתף בשיחה גם כאשר יש רעשי רקע וליהנות ממגוון רחב של צלילים שעל חלקם אולי כבר ויתרתם.

למי מכם שדימיין מכשיר שמיעה בתור מוצר מסורבל שדורש התעסקות ומתערב בשגרת החיים, מובטח שה– rega ITC ישנה את תפיסתו: חברת audifon שמה לה למטרה להעניק ללקוחות איכות חיים ותחושת רווחה, וצוות המדענים של החברה תירגם את ההישגים הטכנולוגיים למוצר המושלם עבורכם.

תכונות, מאפיינים ומשמעותם - rega ITC

המכשיר החדש של audifon מוביל את השוק בקטגוריית המכשירים הממוקמים בתוך האוזן בזכות ביצועים, יעילות, שימושיות ואמינות.

 

Rs-service

WDRC-Channels:

מכשירים חכמים מזהים את עוצמות הקול השונות ומקורן. בסביבה בה קולות רכים (שיחה למשל) מתחרים בקולות עוצמתיים (מוזיקה למשל), המשמעות של Wide dynamic range compression (WDRC) היא שהמכשיר מזהה את הסיטואציה ואת התדרים השונים ומתמקד בהגברת הצליל הרלוונטי עבורכם תוך הקטנת צלילים מתערבים.

Rs-service

10k HD Sound:

יחד עם היכולת לדחיסת ופענוח טווח דינמי בן 18 ערוצים, מכשיר משוכלל זה מכיל את היכולת החשובה של רגישות לעשרה ערוצי קול שונים, ובכך מכסה את מגוון התדרים החיוני לשמיעה טבעית. זהו נתון חשוב במיוחד ומעיד על רמת השבב המחשב הזעיר המותקן במכשיר.

Rs-service

Scene Detect:

יכולות דחיסת הערוצים ופענוח של קשת תדרים רחבה מאפשרת ל– rega ITC לזהות את הסצנה בה אתם נמצאים ובשילוב מנגנון של Adaptive Noise Guard לייצר עבורכם חווית שמיעה ריאליסטית ולהגן עליכם מפני קפיצות רעש, צלילים שורקים וגבוהים וכן רעשים שמיוצרים ע"י מכונות ומכשירי חשמל (Machine Noise Guard, הדוגם את רעשי הסביבה כ-625 פעם בשנייה).

Rs-service

Feedback Check:

המכשיר עורך ניטור קבוע של הצלילים בחוץ ובוחר מה להגביר עבורכם, יחד עם מנגנון ההגנה Adaptive Feedback Guard , המיועד להגיב בחלקיקי שנייה לעוצמות רעש משתנות וארבע תוכניות שמע מתוכנתות מראש, אתם מגיעים לכל סיטואציה בביטחון מלא ובשלווה ונותנים למכשיר המתקדם את השליטה בהגברה מדוייקת לפי הצרכים שלכם.

Rs-service

אמין, קל ופשוט:

המכשירים של חברת audifon מגרמניה מצטיינים באיכות גבוהה ואמינות מופלגת לצד פשטות ההפעלה שלהם. את השינוי תחושו מייד עם השימוש במכשיר ואת שלל התכונות הנוספות ולמשל כיצד נשמעת מוזיקה כאשר כל ערוץ שמיעה מקבל maximum power output – תגלו עם תחילת השימוש.

Rs-service

Wind Shield :

במהלך נהיגה או בשהייה בחוץ, רעשי רוח עלולים להוות מטרד מתמשך. מכשיר זה יזהה עבורכם את רעשי הרוח לפי התדרים והמשך האופייני לרעשים אלו וינמיך את התדרים הרלוונטיים ((100 Hz – 1500 Hz). במקביל יחד עם מנגנון Sound Zoom ממוקד המכשיר בתדרים החשובים לכם (שיחה וקולות נוספים) ויעביר לכם אותם באופן הצלול ביותר האפשרי.

במכשירי שמיעה פנימיים החוכמה הגדולה היא הגודל הקטן: מדע המיזעור והיישום שלו על ידי חברת audifon מאפשרים כיום מיקרופון רגיש במיוחד כולל זיהוי כיוון הדובר, הגברה מדוייקת ורמקולים זעירים, אשר באוזן מעניקים לכם עולם ומלואו. למי שמתמודד עם ירידה בשמיעה ומחפש פתרון דיסקרטי ומיידי אנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו ולהצטרף לשפע לקוחות מרוצים שנהנים מאיכות חיים ברמה אחרת.

פטיפון סרטון הסברה

להגדלת הטבלה לחצו על התמונה

chart 1024x670 1
4.8/5 - (24 votes)

    להדגמת המכשיר בבית שלך

    ללא התחייבות והצעת מחיר