סדרת S: הכירו את lewi ו-risa, מכשירי השמיעה מגרמניה שישיבו לכם את החיוך

מכשיר שמיעה BTE S

חברת פטיפון מציעה לכם הזדמנות לחווית שמיעה מקיפה וטבעית: בסדרת S תמצאו את lewi ו-risa , מכשירים משוכללים המובילים את השוק העולמי עם המיטב שיש למדע להציע בעיצוב מינימלי וארגונומי מושלם מבית audifon, גרמניה.

יחד עם audifon App ובזכות טכנולוגיה מתקדמת המסנכרנת באופן אלחוטי ודרך בלוטות' בין מכשיר השמיעה אל הטלפון שלכם ואל מכשירים נוספים (NOAHlink Wireless), המכשירים המתקדמים מסדרת S מאפשרים לכם, למשל, לקבל שיחה מהאייפון ישירות אל המכשיר, תוך כדי שאתם מתאימים בנייד את עוצמת הקול לסביבה בה אתם מצויים.

סדרת S מצטיינת במאפיינים החשובים ביותר שישיבו לכם באופן אופטימלי את היכולת לנהל שיחה בקלות במגוון של מצבים לרבות רעשי רקע גבוהים או רוח חזקה ולהאזין לצלילים בדרך חדשה: השבב המשוכלל והמיקרופון המתקדם מעניקים בנוסף לזיהוי הסביבה את הכיוון ממנו מגיע הצליל והופכים את התחושה טבעית במיוחד.

הממשק הקל, הפשוט והנוח אל האייפון שלכם הופך את המכשיר ליחידה חכמה המעניקה לכם ביטחון, גיבוי וליווי צמוד בכל הסיטואציות. אנחנו מזמינים אתכם ליהנות משדרוג באיכות החיים בזכות הנגישות לטכנולוגיה משוכללת וזמינה במיוחד.

תכונות, מאפיינים ומשמעותם - מכשירי lewi ו-risa מסדרת S

הסדרה המתקדמת מבית audifon זוכה לביקורות נלהבות ממשתמשים וותיקים וחדשים כאחד, ובזכות שפע האופציות המתקדמות, איכות הצליל, קלות התפעול והאמינות הפכה למוצר מבוקש במיוחד.

 

Rs-service

Wireless Streaming:

חיבור בלוטות' פשוט אל האייפון שלכם וממשק בהיר וקל, דרכו אתם שולטים מיידית במגוון אפשרויות האזנה המותאמות לסביבה בה אתם מצויים. היכולת לקבל שיחה ישירות אל מכשיר השמיעה היא אחת האופציות האטרקטיביות ביותר, וכך גם האזנה למגוון תכנים המוזרמים ישירות באופן אלחוטי אל מכשיר השמיעה, יחד עם אופציית easyclick המתאמת אוטומאטית בין שני מכשירי השמיעה.

Rs-service

10k HD Sound:

הצלילים המקיפים אותנו מגיעים במגוון תדרים, ועל מנת להתייחס לכולם מצויידת סדרה זו בעשרה ערוצי שמע שונים ברזולוציה גבוהה. יחד עם השבב החכם המותקן במכשיר ו-2.4 GHz Wireless-Technology, מאפשרת לכם תכונה זו לזכות בחווית שמיעה מקיפה במיוחד ולשלוט באופן מקסימלי על סוג וחווית הצליל בה אתם מעוניינים.

Rs-service

Scene Detect:

היכולות המתקדמות של מכשירי שמיעה אלו מאפשרות להם לזהות את הסצנה בה אתם נמצאים (Detecting different sound situations) ואת רמות הרעש השונות וסוגי הרעש השונים ולהתאים את התדרים והקולות המוגברים (למשל שיחה עם מוזיקה ברקע): כך מגיע אליכם צליל מותאם מאפשר לכם לתפקד באופן אופטימלי.

Rs-service

Binaural Synchronisation:

תקשורת הבלוטות' בין שני המכשירים מאפשרת לסנכרן כל מכשיר בנפרד לרמות הרעש המגיעות אליו בזמן אמת, וכך באופן אוטומאטי להעניק שמיעה מתקדמת במיוחד גם במצבים מאתגרים בהם צלילים שונים מגיעים אליכם מכיוונים שונים (למשל רוח מחלון פתוח בנהיגה).

Rs-service

טכנולוגיה מתקדמת ואמינה:

עם שפע של תכונות נוספות מהן תוכלו להתרשם בעצמכם וכוללות מנגנון Tinnitus-Module לניטרול טינטון, Acoustic indicators המסייעים בעיצוב הצליל ההיקפי ועוד, מכשירים אלו נחשבים למיטב שיש למדע להציע וכעת נגישים עבורכם עם תפעול קל ומתקדם במיוחד.

Rs-service

Adaptive Sound Zoom:

מיקרופון רב כיווני המזהה את הכיוון ממנו מגיע הצליל מצליח לשדר אותו אליכם בצורה מציאותית במיוחד, ויחד עם Omni Mic Feedback Check מקבל המכשיר פידבק קבוע על המתרחש סביב ועורך התאמות מדוייקות בכל רגע. לכך מצטרף מנגנון ה– Adaptive Noise Guard המזהה מיידית פריצת רעש חזק ומתאים את עצמו.

פטיפון מכשירי שמיעה מקפידה על היצע איכותי של מכשירים מדוייקים לכל צורך. אנו כאן עבורכם לטובת בדיקות ואיפיון מדוייק של המכשיר שיציע לכם את הפתרון הטוב ביותר.

פטיפון סרטון הסברה

להגדלת הטבלה לחצו על התמונה

chart 1024x670 1
5/5 - (1 vote)

    להדגמת המכשיר בבית שלך

    ללא התחייבות והצעת מחיר