מכשיר השמיעה הפנימי rega pico: מכשיר קטן עם ביצועים ענקיים

מכשיר שמיעה minicic

עולם מכשירי השמיעה המתקדמים מצטיין במזעור, וככל שהטכנולוגיה מתקדמת יותר, המכשיר קטן יותר ושומר על ביצועים גבוהים. כמה קטן מכשיר הrega pico? קטן עד כדי כך שהוא מצוייד בידית זעירה למשיכתו מתוך תעלת האוזן. נשמע מעניין? הפתרון למגוון סוגים של ירידה בשמיעה מסתתר בתוך האוזן שלכם: rega pico, המכשיר הזעיר המכיל בתוכו את הטכנולוגיה המתקדמת שתעניק לכם מחדש הזדמנות לתפקוד שגרתי ונורמלי ושמיעה מדוייקת במגוון סיטואציות.

כשמו כן הוא, מכשיר ה pico מוביל את ההיצע של מכשירים קטנים ונסתרים המגיעים בצבע לבחירתכם ומותאמים כך שיהיו כמעט בלתי נראים. על שלל היתרונות של מכשיר דיסקרטי שאינו מפריע להרכבת משקפיים או עזרים אחרים מתווספת העובדה כי סדרת מכשירים אלו מצטיינת בחווית שמיעה מקיפה וריאליסטית: צרפו לכך את היכולות האוטומטיות לזיהוי ונטרול פרצי קול ורעשים וממתין לכם שדרוג משמעותי באיכות החיים.

חברת פטיפון מקפידה על היצע של מכשירים איכותיים במיוחד והופכת את הפתרונות המושלמים עבורכם תוצרת חברת audifon מגרמניה לזמינים ונגישים. שביעות הרצון של המשתמשים במכשיר מדברת בעד עצמה ואנו ממליצים להתנסות בו ולהבין את היכולות שלו בעצמכם, ממקור ראשון. הצוות המסור שלנו זמין לרשותכם בכל עת ולכל התייעצות.

תכונות, מאפיינים ומשמעותם - rega pico

אם חיפשתם מכשיר מינימליסטי ומעודן שילווה אתכם בכל המשימות ויעניק לכם תפקוד נורמלי ושגרתי בכל סביבת קול, מכשיר הrega pico עונה על כל הדרישות, ומכיל את כל הפרמטרים הנחוצים:

Rs-service

WDRC-Channels:

הטווח הדינמי של הצלילים סביבנו מחייב התמודדות רחבה ככל שניתן ויכולת אוטומטית להבדיל בין קולות שיחה לקולות חזקים סביב. Wide dynamic range compression היא היכולת לזהות את הסיטואציה ולהתמקד בהגברת הצליל החשוב לכם באותו רגע, תוך הנמכת רעשי הרקע.

Rs-service

10k HD Sound:

למרות גודלו ובזכות מיקרופון ורמקול רגישים במיוחד, מכשיר זה מצליח לזהות את טווח התדרים הרחב שמעניק חווית שמיעה טבעית במיוחד. משמעותו של נתון זה היא שבמכשיר מותקן השבב החכם ואתם מוקפים מחדש במגוון קולות רחב, בהתמקדות על צליל הדיבור האנושי.

Rs-service

Scene Detect:

היכולת לזהות באיזו סביבת רעש אתם נמצאים היא אחת מתכונות ה-pico. יכולות המכשיר שתוארו בסעיפים הקודמים מגיעות לשיאן ביכולת שלו לזהות ולהתאים את עצמו למיקום שלכם. בכך משולבים מנגנונים נוספים כגון Machine Noise Guard: אם מישהו לידכם מפעיל שואב אבק, למשל, מכשיר השמיעה יזהה זאת ויחסוך מכם את הצרימה.

Rs-service

Feedback Guard:

המיקרופון המתקדם דוגם פעמים רבות בכל שנייה את הצלילים בסביבתכם ומנטרל עבורכם התפרצויות של רעש חזק: מנגנון ההגנה Adaptive Feedback Guard המשולב עם Adaptive Noise Guard מעניק לכם ביטחון ומסיר את החשש שליווה רבים מפני רעשים צורמים בעוצמה גבוהה.

Rs-service

אמין, קל ופשוט:

בהתאמה מלאה והתקנה מיידית אתם מתחילים להנות מה-rega בו ברגע: זוהי האיכות של המכשירים תוצרת audifon מגרמניה. למכשיר זה עוד מגוון יתרונות ובזכות הציפוי המיוחד שלו (nanoShield) הוא בנוי במיוחד לתנאים המצויים בתעלת האוזן. נשמח לספר לכם על שאר התכונות ולהדגים לכם את האימפקט המיידי שלו.

Rs-service

Wind Shield :

לצד תוכניות שמיעה נוספות, מנגנון זה מבטיח שרעשי רוח לא יכסו את השיחה בה אתם מעורבים. מכשיר שמיעה זה יודע לזהות רעשי רוח בזכות התדרים המייחדים רעשים אלו ולהתמקד בהגברת התדרים האחרים בפרט קולות אנושיים, כך שישמעו באופן ברור וצלול ככל שניתן, בצירוף יכולת המיקרופון לבצע Sound Zoom ולזהות את מקור הקול החיוני לכם.

עבור מי שמחפש את אחד המכשירים הזעירים ביותר הקיימים ואינו מוכן להתפשר על התכונות החשובות שפרטנו לעיל, ממתין ה– rega pico עם אפשרות לפתרון אטרקטיבי ויעיל במיוחד. אם עד היום היססתם, אתם מוזמנים להכיר את מכשיר השמיעה שיחזיר אתכם לשיחה, להאזנה למוזיקה, ולחווית שמיעה מתקדמת ומקיפה.

פטיפון סרטון הסברה

להגדלת הטבלה לחצו על התמונה

chart 1024x670 1
5/5 - (1 vote)

    להדגמת המכשיר בבית שלך

    ללא התחייבות והצעת מחיר