מכשירי שמיעה מחירים 1 1024x683 1

מכשירי שמיעה מחיר

טווח המחירים של מכשירי שמיעה הנו רחב למדי ומשתנה בכפוף לתכונות והמאפיינים הטכניים של המכשיר, למוניטין של היצרן וההתקדמות הטכנולוגית והמדעית שהוא מציג וליתרונות שמציג כל מכשיר שמיעה בתחום שלו, ממכשירי שמיעה פנימיים ומכשיר שמיעה זעיר ועד למכשירי שמיעה שנועדו לסיוע בירידות שמיעה חריפות. ישנם מכשירי שמיעה זולים יחסית המעניקים פתרון לא רע, אך הם אינם בהכרח מומלצים. המחירים נעים ומשתנים בין אלפי שקלים בודדים (סביב 3,000 ש"ח) למכשיר שיעניק לכם פתרונות טובים ועד לסביבה של 7,000 עד כ-10,000 ש"ח למכשיר פרימיום איכותי ויוקרתי, מתקדם במיוחד המכיל פונקציות רבות ולרוב יכלול גם חיבור בלוטות' אל הטלפון הנייד שלכם.

לחשוב פעמיים ולהחליט נכון ברכישת מכשיר שמיעה

כעת משהבנו את טווח המחירים הכללי אנו רוצים להבין מה משיג עבורנו הסכום שהשקענו. ראשית כל, ישנם מעט מוצרים בחיים אותם ניתן להשוות לחיוניות ולהשפעה של מכשיר שמיעה על איכות החיים שלנו. כמה עולה היכולת לשמוע את הנכדים? כמה שווה לנו לשמוע אותם באופן צלול יותר וטבעי יותר?

שאלות אלו נוגעות ישירות לפער המחירים בין מכשירי השמיעה השונים וליתרונות השונים אותם אנו משיגים תמורת כספנו. נזכיר כי ברכישת מכשיר שמיעה איכותי ויוקרתי והתמקדות במכשירי השמיעה הטובים בעולם אתם משיגים לכם שקט נפשי (וצלילים טבעיים) לשנים ארוכות, ולפיכך נכון לחשב את העלות לאורך שנים של שימוש: מאחר וזוהי רכישה נדירה, דווקא כאן להשקעה יש תשואה גדולה יותר וההמלצה היא לקנות את המכשיר הטוב ביותר שהתקציב שלכם מאפשר לכם, גם אם צריך למתוח אותו מעט, שכן אתם רוכשים כך חוש שהתדרדר עם השנים וזה המקום להשקיע בצורה נבונה ואם מתאפשר, לא לחפש הזדמנות לחסוך כסף.

מחיר מכשיר שמיעה זעיר

מכשירי שמיעה זעירים מציגים טכנולוגיה מתקדמת במיוחד במעטפת הזעירה ביותר האפשרית. חברת פטיפון גאה להציע מכשירי שמיעה פנימיים מהטובים בעולם, תוצרת חברת audifon המפתחת טכנולוגיות מדעיות ומייצרת מכשירים פורצי דרך במפעל שלה בגרמניה. אתם מוזמנים לעיין בתכונות של מכשירים מתקדמים דוגמת הKami CIC, מכשיר השמיעה הזעיר מדגם rega pico או rega ite, שניהם מכשירי שמיעה פנימיים עם תכונות מתקדמות במחירים נגישים הנעים בהכללה בין 5,000 ל-8,000 ש"ח.

מכשיר שמיעה זעיר מצליח כיום לסייע במגוון רחב של סוגים של ירידות בשמיעה, ובהתאם למחיר ולסדרה ממנה הוא מגיע כך גם משתפרים הביצועים, אך נוסיף שכיום בזכות ההתקדמות קיימת נגישות רחבה במחירים נוחים במיוחד למאפיינים טכניים שבעבר היו נחלתם של מכשירי שמיעה יקרים בהרבה.

מעט על התכונות הרצויות

גם המכשירים הזעירים מצויידים כיום בטכנולוגיות 10K וטווח דינאמי רחב, יכולת אוטומטית לזיהוי דיבור ושיחה והתמקדות בתרים הרלוונטיים לשיחה, סינון רעשי רקע כגון רוח (Wind Shield) או מכונות (Adaptive Feedback Guard), הגנה אקטיבית מפני קפיצות ברעש סביבתי חזק (Feedback Check)כל אלו מגיעים אליכם גם במכשירים שעלותם נעה סביב 6,000 ש"ח ולעיתים תוכלו למצוא שישנם גם זולים מכך, אך לא מומלץ לרכוש מכשיר זול שכן סביר שהוא יהיה מיושן יותר יחסית לתכונות המשוכללות במכשירים המתקדמים. מכשיר מתקדם יעניק לכם חווית שמיעה עדיפה לאין שיעור, יישאר עדכני ורלוונטי לאורך שנים ויצטיין באמינות.

מחירם של מכשירי שמיעה זעירים מגלם את ההשקעה בפיתוחם. היצרנים המובילים מפתחים חומרים המותאמים לשהייה בתוך תעלת האוזן, מצליחים במיזעור הרכיבים עד שהמכשיר 'נעלם' לחלוטין בתוך האוזן ומחזירים אתכם אל לב השיחה.

תכונות ייחודיות (ויקרות יותר) של מכשירי שמיעה

המימשק בין מכשיר השמיעה לטלפון הנייד שלכם מעולם לא היה פשוט יותר, והיתרונות שמגיעים עם טכנולוגיית Wireless Streaming הם אדירים. המכשיר המתקדם מסתייע באפליקצייה קלה ופשוטה במיוחד המותקנת בנייד שלכם ואתם מקבלים את השיחה ישירות אל תוך האוזן, בעוצמה המדוייקת ביותר לשמיעה אופטימאלית. נוסף על כך ניתן להזרים תכנים אחרים ולמלא את היום שלכם בצלילים.

בשילוב סוללות ייחודיות המספקות שעות עבודה ארוכות, מכשירי שמיעה חכמים ומתקדמים מעניקים לכם יום מלא ותפקוד שגרתי בכל סביבת קול: המכשירים המתקדמים מזהים בעצמם את התדרים סביבכם והיכן אתם מצויים (Scene Detect) ומבצעים התאמה מיידית כך שאתם ממשיכים לשמוע באופן אופטימלי גם כאשר יש רעשי רקע חזקים, רוחות, מוזיקה או מכונות הפועלות (Adaptive Sound Zoom). במכשירים המתקדמים מתבצע סינכרון רצוף בין כל צד והתאמה של ההגברה לכל אוזן בנפרד (Binaural Synchronisatio) ובכך מושגת יכולת שמיעה יוצאת דופן בטבעיות שלה.

בררו: האם המכשיר חוסם רעשי רוח? כמה תוכניות מתוכנתות מראש קיימות והאם תוכלו לעבור ידנית בין התוכניות השונות (Programmable Rocker Switch)? כמה ערוצים קיימים ומהו הטווח הדינאמי? האם נחוץ לכם מנגנון לניטרול טינטון? כיצד מתפקד המכשיר בשיחה שקטה, שיחה על רקע מוזיקה ושיחה רבת משתתפים? אנו מזמינים אתכם לעיין בתכונות לדוגמא ולהשוות למשל בין מכשיר השמיעה kami R ובין מכשירי lewi ו-risa מסדרת S היוקרתית, וללמוד בעצמכם על התכונות המוצעות לכם.

מהו מחירם של אמינות, שירות מושלם ומוניטין מצויין?

חברת פטיפון מכשירי שמיעה בוחרת עבורכם את הציוד הטוב ביותר והמשוכלל ביותר, במחירים נגישים, הכוללים את המוניטין החזק של audifon גרמניה, את השירות המסור של הצוות המקצועי שלנו ואת הליווי הצמוד שלכם בכל שלב. הצוות המקצועי שלנו מגיע אליכם הביתה ומסייע לכם בכל הדרוש לבדיקה, התאמה וההדרכה הקצרה על השימוש. המכשירים המתקדמים כיום 'עושים הכל בעצמם' וההפעלה היא מיידית ומעולם לא הייתה פשוטה יותר, ואתם זוכים באופן מיידי בחווית שמיעה עשירה ומקיפה, טבעית ורעננה אנו מבטיחים שתבינו כאשר תאזינו.

טיפים איך להשיג את המקסימום עבור המחיר ששילמנו

  • מה כולל המחיר? מהו טיב השירות? האם מגיעים אנשי מקצוע עם ציוד מתקדם אליכם הביתה? מה אומרים הלקוחות? אלו שאלות חשובות ואנו גאים בשורת לקוחות מרוצים ושירות מסור בסטנדרט הגבוה ביותר. המחיר שאתם משלמים כולל מקצועיות, זמינות ואדיבות.

  • נסו לקנות את המכשיר החדש ביותר שתוכלו לממן. הוא יכיל את התכונות המתקדמות ביותר ויישאר רלוונטי למשך זמן ארוך.

  • נסו לבחור במכשיר חכם המתקשר בבלוטות' עם שאר המכשירים שלכם ומזרים מדיה ישירות למכשיר.

  • בדקו מהן התכונות המאפיינות את המכשירים היקרים ביותר והשוו לדגם שמעניין אתכם: כך תבינו אם חסרה תכונה, לפעמים תגלו שזו תכונה שחסרונה לא מפריע לכם וכך תוכלו לחסוך כסף.

  • השוו את הפרטים הטכניים. לנתונים כמו 10K או טווח דינאמי, לכיווניות של המיקרופון ולתוכניות עמן מצוייד מכשיר השמיעה יש משמעות: תנו לנו להדגים לכם כיצד זה נשמע.

לסיכום,

המחיר של מכשירי השמיעה נקבע בראש ובראשונה לפי רמת המכשיר: ברכישת מכשיר שמיעה יוקרתי אנו משיגים חוויה משנת חיים, חוויה שמעלה מחדש חיוכים וחושפת בפנינו צלילים. כמה שווה לנו היכולת להשתתף שוב בשיחה באופן קולח, מבלי להקשות על בני שיחנו בבקשה שיחזרו על מה שאמרו? כמה שווה לנו היכולת להאזין שוב למוזיקה או לשוחח שיחה שקטה ונעימה ולשמוע כל מה שנאמר בה גם בעוצמה חרישית?

ההבדל הקיים במחיר בין מכשיר שמיעה מצויין למכשיר בינוני לא תמיד שווה את החיסכון: זה המקום לכוון מעט גבוה יותר ואנו זמינים עבורכם בכל עת, עם מבצעים והנחות וכמובן עם מכשיר השמיעה הטוב ביותר עבורכם, לפי הצרכים שלכם.

icon

בעבר המחיר הממוצע של מכשיר שמיעה היה 2,500 שקלים, אך כיום יש סוגים שונים של מכשירים. יש מכשירים ברמה בינונית ויש ברמה גבוהה, ומחיר המכשיר תלוי בסוג הטכנולוגיה, בגודל שלו, באיכות ועוד. המכשירים הנפוצים ביותר הם מכשירים ברמה גבוהה ומחירים הממוצע נע בין 5000 שקלים ל - 16.000 שקלים.

icon

מכשירי שמיעה ברמה בינונית מכילים בין חמישה לשנים עשר ערוצי שמע דיגיטליים, מנגנוני הפחתת רעשים מתקדמים ולעתים גם חיבור לבלוטוס. מכשירים אלו מתאימים למטופלים בעלי ירידה בינונית ברמת השמיעה, הם עובדים מצוין בשיחות אחד על אחד או במספר מצומצם של אנשים, אך בסביבה עם רעשי רקע, ייתכנו קשיים בשמיעה

icon

מכשירים ברמה גבוהה נחשבים לטובים ביותר. הם קטנים, יש להם איכות שמע מצוינת, טכנולוגיה מתקדמת, נוחות בשימוש ומנגנוני זיהוי והבהרת דיבור אמינים. מכשירים אלו מתאימים ללקוחות המנהלים אורח חיים פעיל, לאנשים שעובדים ומבלים ומעוניינים באיכות הגבוהה ביותר של מכשירי שמיעה, גם במחיר גבוה יותר.

icon

כן. קופות חולים מעניקות סיוע ובסבסוד חלקי או מלא בקניית מכשירי שמיעה בהתאם לקטגוריות מסוימות כמו גיל ונסיבות מיוחדות. לעתים קבלת הסבסוד מקופות החולים כרוכה בבירוקרטיה ארוכה ולעתים מתישה. בפטיפון, מכון השמיעה המתקדם ביותר בישראל, תוכלו לרכוש מכשירי שמיעה מתקדמים ולקבל הנחה בגובה ההנחה של קופת חולים בתהליך מזורז.

icon

יש מספר גורמים המשפיעים על המחיר, איכות המכשיר, פונקציות מיוחדות נוספות, התאמה אישית של המכשיר בהתאם לדרישות הלקוח, שירות ואחריות, שנת ייצור ומיתוג. ככל שמכשיר השמיעה חדיש יותר, כך גם מחירו גבוה יותר ומכשירי השמיעה המיוצרים בחברות המובילות בעולם יהיו יקרים יותר מאשר מכשירי השמיעה של מותגים פחות מוכרים.

4.8/5 - (45 votes)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Share on Facebook