מכשירי שמיעה זעירים: פתרון מיידי בהתאמה קלה אצלכם בבית

2 1 e1616080905743

מעוניינים לשוב לשמוע קשת רחבה של קולות וצלילים כבר כעת? זהו המאמר עבורכם, ובפרט לאלו מכם הרוצים לשפר את חווית השמיעה בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, במכשירים הזעירים ביותר מכשירים דיסקרטיים מהסדרה ה'בלתי נראית' – ולעשות זאת אצלכם בבית, בנוחות ועם צוות מקצועי איכותי ומסור המעניק לכם שירות אישי וליווי צמוד.

בשורה התחתונה של מאמר זה תגלו כי כחברה המתמחה במגוון פתרונות איכותיים ומדויקים לכל סוגי הירידה בשמיעה ובהיצע של מכשירי השמיעה המובילים בעולם, התשובה לירידה בשמיעה שלכם היא בהישג יד וקרובה מתמיד:

מכשיר שמיעה פנימי זעיר שנעלם בתוך האוזן, המכיל את כל התכונות החשובות של המכשירים הגדולים, אינו דורש מכם התעסקות ולמעשה דבר לא נדרש מכם: אנו מגיעים אליכם, בודקים, מתאימים ומפעילים, ומאותו רגע תגלו מחדש את קסם הצלילים העשירים המקיפים אותנו.

מניסיוננו ומעומק הלב אנו ממליצים

אל תוותרו על חווית השמיעה שלכם, אל תישארו מחוץ לשיחה, אל תעבירו זמן יקר בניתוק מהקולות סביבכם: ברגע בו תניחו מכשיר שמיעה זעיר באוזן תצטערו על כל רגע בו התעכבתם.

ear gif 150x150 1

העולם הענק של מכשירי שמיעה זעירים

עבור רבים נתפס השימוש במכשיר שמיעה כדבר מסורבל המצריך התעסקות ומכביד פיזית על האוזן, אך הימים הללו חלפו מזמן בזכותההתקדמות המדעית בעולם מכשירי השמיעה והמיזעור של השבבים, המאפשר לשבב [המוח שלהמכשיר] להגדיל את יכולותיו תוך שהוא מקטין את מימדי הציוד עצמו. מכשיר שמיעה זעיר נסתר בתוך האוזן נותן לכם שלל פתרונות לשמיעה צלולה וטבעית ככל שניתן, באופן אוטומאטי וחכם ומבלי שאתם נדרשים להתעסק עם המכשיר עצמו, אשר מותאם אישית לתעלת האוזן שלכם.

עבור מגוון רחב של ירידות שמיעה ובאופן שפותר לכם את הבעיה 'מהיום להיום', בהתקנה והפעלה מיידית אצלכם בבית וללא תורים או חיפוש חנייה, פטיפון מכשירי שמיעה מציעה לכם מגוון רחב של קטלוג מכשירי שמיעה זעירים תוצרת חברת audifon מגרמ

ניה, המייצרת את מכשירי השמיעה המובילים בעולם ומצוייה בחזית המדעית של מזעור. המכשירים של audifon מצויידים במיקרופון ורמקולים רגישים ואיכותיים במיוחד, מיוצרים מחומרים הבנויים לעבוד בתנאי תעלת האוזן הפנימית ומותאמים לאוזן שלכם בצורה בלתי מורגשת.

כמה קטן זה "קטן"?

Audiosound01 1

ובכן, אם נבדוק את מכשיר השמיעה הפנימיrega pico נגלה שמותקנת עליו ידית זעירה: זוהי הידית שנועדה למשוך אותו מהאוזן החוצה, וזה מעניק לכם מושג על כמה קטן זה "קטן". מכשירי השמיעה הטובים בעולם הם כיום זעירים ביותר.

מכשירי שמיעה פנימיים מסייעיםלמגוון רחב של לקויות שמיעה וירידות שמיעה ומאפשרים לכם להמשיך להתנהל באופן נורמלי ושגרתי במגוון מצבים מאתגרים מבחינה שמיעתית להשתתף בשיחה ולזהות בבירור את קולם של שאר המשתתפים, להמשיך לשמוע גם בתנאים של מוזיקה, רעש סביבתי חזק או רוח ואפילו לקבל שיחה מהנייד ישירות אל המכשיר במכשירים הכוללים Wireless Streaming.

היכולות המתקדמות הללו ועוד שלל תכונות שנפרט להלן היו בגדר דימיון לפני לא הרבה שנים אך כיום אנו מעמידים לרשותכם את מיטב החידושים הטכנולוגיים בצורה נגישה, קלה, פשוטה וזעירה במיוחד.

מכשיר שמיעה קטן עם כל היתרונות של הגדולים

מכשירי השמיעה הזעירים המובילים כיום את השוק עושים זאת בזכות מינימום התפשרות: מיזעור מתקדם עובד כך שהמכשיר קטן מבלי להקריב יכולות פענוח מתקדמות. עיקר המאמץ מושקע בהפיכת המכשיר לכמעט בלתי נראה לחלוטין וזה כולל התאמה לא רק לצורת האוזן שלכם אלא גם לגוון העור.

אם ניקח לדוגמא מכשיר בתצורת CIC [ כלומר, Completely in Canal – מכשיר הנעלם כולו בתוך תעלת האוזן] כגון מכשיר ה-kami CIC המיוצר על ידי חברת audifon נגלה כי רשימת היתרונות החשובים ביותר בסטנדרט הכי גבוה של מכשירי השמיעה מתקיימים גם בתצורת CIC:
Feedback Guard ,Scene Detect, Sound Zoom,10k HD Sound ועוד שפע של כותרות ומונחים. אבל מה המונחים הללו אומרים?

תכונות חשובות למכשירי שמיעה (פנימיים ובכלל)

  • על מנת לבחור את מכשיר השמיעה הפנימי הטוב ביותר עבורכם, כדאי להקפיד על בחירה במוצר מתקדם ככל שניתן, שיישאר רלוונטי לתקופה ארוכה ומכיל בתוכו את החידושים והתכונות שישידרגו את איכות החיים שלנו ויפתחו בפנינו מחדש חוויות של שמיעה צלולה יותר של הקולות האהובים עלינו. כאשר תקראו כי המכשיר מכיל 10k HD Sound תוכלו לדעת שהוא מכשיר מתקדם, אשר המיקרופון שלו רגיש לקשת רחבה מאוד של צלילים: וככל שהרגישות עולה כך מתרחבת הסקאלה של התדרים אותם אתם שומעים בצורה בהירה.

  • לצד הרגישות של המיקרופון, נדרש המכשיר לבצע פענוח של הקולות הנקלטים ולשדר אליכם את הצלילים החשובים והרצויים: הפענוח מתבצע על ידי המוח ומכשירי השמיעה הזעירים שלנו מצויידים ביכולת Scene Detect, המאפשרת למכשיר לזהות באיזו סביבה אתם נמצאים האם פועל לידכם שואב אבק? האם ישנה רוח חזקה? האם מנוגנת מוזיקה בעוצמה גבוהה? בעבר נדרשו מרכיבי המכשיר לבצע בעצמם התאמות של העוצמה לסביבה המשתנה בה היו, ואחד החידושים החשובים כיום היא ביכולת של המכשיר לזהות בעצמו ובזמן אמת כי תדר המאפיין מכשיר חשמלי מצוי כעת בעוצמה גבוהה ולקזז את ההשפעה שלו מסך הצלילים שאותם הוא מגביר עבורכם: אתם נשארים מרוכזים בשיחה.

  • כזכור, אנו מבקשים כי כל התכונות ההופכות מכשיר שמיעה חיצוני למצויין תתקיימנה גם אצל מכשירי שמיעה זעירים, ואכן המכשירים המיוצרים על ידי חברת audifon עונים על מאפיינים טכניים אלו: בזכות יכולת עיבוד גבוהה הם מעניקים הגנה מפני קפיצות קול [Feedback Guard ] ויודעים לזהות ולהתמקד במקור הצלילים החשובים [Sound Zoom]. למכשיר ה-rega pico לדוגמא יש יכולת של WDRC-Channels 18 – והמשמעות היא טווח דינמי רחב במיוחד, לכך מוסיפים Wind Shield ואופציה למספר תוכניות ואתם זוכים בהזדמנות למוצר שישפר מהותית את איכות החיים שלכם.

מכשירי שמיעה חשיבות אסתטית 2 380x260 1

לסיכום,

הצטרפו לשורה ארוכה של לקוחות מרוצים שחייהם השתנו ב-rega (ובהזדמנות זו דברו איתנו על היתרונות של מכשיר ה-rega של audifon). אנו גאים בתרומה העצומה שלנו לשדרוג איכות החיים של הלקוחות שלנו ומזמינים אתכם לעיין בתגובות החמות להן אנו זוכים. אחת התגובות הנפוצות ביותר מגיעות מאנשים שהמתינו זמן רב עד להתקנת מכשיר שמיעה ובדיעבד הצטערו מאוד על השנים שחלפו מבלי שהם 'היו בעניינים', פיספסו שיחות, ויתרו על הקשבה, לא שמעו טוב את הילדים או הנכדים.

אל תתנו לזמן לעבור סתם או לזוטות קטנות לעכב אתכם: הצוות המקצועי של חברת פטיפון מכשירי שמיעה כאן עבורכם ומגיע אליכם עם כל הפתרונות ועם מוניטין יוקרתי של ציוד ושירות למופת.

הדרך לחווית שמיעה מקיפה וטבעית היא דרך קצרה ולמעשה אתם יכולים להישאר בבית: צוות המומחים שלנו הנעזר בציוד מתקדם ומשוכלל מגיע אליכם הביתה לבצע בדיקות והתאמה ומעניק לכם פיתרון מיידי עם אימפקט עצום: שארית היום שלכם תיראה ותישמע אחרת, וכך גם שנים רבות של האזנה קשובה בזכות ציוד אמין ומשוכלל.

אנו עומדים לרשותכם בזמינות מלאה, מזמינים אתכם להתייעץ עימנו לגבי כל שאלה ולקבל הסברים מקיפים על שלל התכונות הנוספות הקיימות במכשירים, על האופציה לסינכרון עם הטלפון שלכם ועל מכשיר השמיעה הטוב ביותר עבורכם.

icon

בעבר מכשירי השמיעה היו פריטים גדולים, מסורבלים ומכוערים, אך כיום הודות להתקדמות ולהתפתחות הטכנולוגית מכשירי השמיעה הפכו להיות מכשירי שמיעה זעירים שהביאו למהפכה במראה של מכשירי השמיעה וביכולת התפקודית שלהם. מכשירי השמיעה הם אומנם זעירים, אך על אף הגודל הקטן, יש להם יתרונות רבים.

icon

למכשירים אלו יש יתרונות רבים, נמנה את החשובים שביניהם. המכשירים מעניקים חווית שמיעה מיטבית ותפעול פשוט, הם מאפשרים הסתגלות מהירה, אפשר לשמוע היטב גם בסביבה רועשת והם אינם מפריעים לשימוש בציוד הדורש הצמדה לאוזן כמו טלפון נייד, טלפון נייח ועוד.

icon

יש שלושה סוגים עיקריים, מכשיר שמיעה תוך אוזני, מכשיר שמיעה בתוך תעלת האוזן ומכשיר שמיעה בתוך האוזן. לכל מכשיר יש את היתרונות המיוחדים לו. מכשיר השמיעה תוך אוזני ומכשיר השמיעה בתוך תעלת האוזן הם מכשירים קטנים שאינם נראים לעין ושומרים על דיסקרטיות, מכשיר השמיעה בתוך האוזן גם הוא קטן, אך אינו דיסקרטי.

icon

מכשירי השמיעה הזעירים מתאימים לאנשים המעוניינים לשמור על דיסקרטיות ועל איכות ונוחות של המכשיר. מכשיר השמיעה התוך אוזני מתאים למטופלים עם בעיות שמיעה קלות עד בינוניות ולבעלי מבנה מתאים של תעלת האוזן והוא אינו מתאים לילדים. מכשיר השמיעה בתוך האוזן מתאים לבעיות שמיעה בכל הרמות

icon

מכון פטיפון - מכשירי שמיעה הוא אחד ממכוני השמיעה המתקדמים ביותר בישראל בתחום השירותים האודיולוגיים. צוות המכון צבר ידע וניסיון רב והוא ישמח לסייע לכם בבחירה של מכשיר השמיעה המתקדם ביותר שישפר את איכות החיים שלכם ויעניק לכם ליווי ותמיכה לאורך כל התהליך וגם לאחריו.

5/5 - (5 votes)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Share on Facebook