מכשיר השמיעה המתקדם kami R: מיטב הטכנולוגיה באופן ממוזער

מכשיר שמיעה RIC

פטיפון מכשירי שמיעה מציגה בפניכם את אחד המכשירים המתקדמים ביותר, כעת בגודל מינימלי ובעיצוב חלק: kami R מבית audifon הגרמנית, המגלם בתוכו הישגים מדעיים שמתורגמים לשמיעה שלכם.

אתם מוזמנים לנצל את ההזדמנות לזכות בנגישות למאפיינים המתקדמים ביותר, לרבות 10 ערוצי סאונד בהפרדה גבוהה (HD) יחד עם שבב חכם המצוייד במיקרופון עם רגישות כיוונית והגנה אוטומאטית מרמות קול משתנות.

המכשיר החכם מותאם לתפקוד משתנה סביבות משתנות ובנוסף מצוייד בהגנה חכמה מרעשי רוח: עם כל אלו ועוד שפע יתרונות המפורטים להלן, מובטח לכם שדרוג ממשי בחווית השמיעה וביכולות להשתתף בשיחה בביטחון, גם כאשר רעש הרקע עוצמתי.

אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר ולקבל הסבר ממקור ראשון על יכולות מכשיר השמיעה kami R.

תכונות, מאפיינים ומשמעותם - kami R

מכשיר זה נחשב לאחד המתקדמים כיום בעולם ומוביל את השוק בזכות יתרונותיו הרבים, ומהווה עבור רבים את הפתרון המיידי המושלם, הדיסקרטי והנוח ביותר.

 

Rs-service

Adaptive Sound Zoom:

סאונד זום מתייחס לכיוון ממנו מגיע הקול וליכולת של הרמקול הפנימי לתרגם לכם את הצלילים השונים באופן תלת מימדי המערב אתכם באופן טבעי בזיהוי הצליל ומקורו. זוהי דוגמא אחת ליתרונות של מכשיר חכם וטכנולוגיה משוכללת.

Rs-service

10k HD Sound:

השבב המפעיל את המכשיר והרגישות של המיקרופון לטווח תדרים רחב מאפשרים קליטת קול בעשרה ערוצים נפרדים. בשמיעה שלכם מתבטא הדבר בקבלת ספקטרום צליל רחב יותר, המכיל את מגוון התדרים השונים הנשמעים סביבכם ויודע אפילו לנטרל רעשי טינטון (Tinnitus-Module).

Rs-service

Wind Shield:

הימצאות בתנאים של רוח חזקה מאתגרת ביצועים של מכשירי שמיעה רבים. מכשיר ה-kami R מצוייד בטכנולוגיה שנועדה להתמודד במיוחד עם רעשי רוח, ומציע לכם ביצועים גם בתנאים קשים ויכולת לנהל שיחה באופן שגרתי.

Rs-service

ארבע תכניות שמע שונות:

המכשיר מגיב לסביבה ואתם מקבלים את המקסימום מכל סיטואציה, משקט דרך מוזיקה ועד רוח ועוד. יחד עם המתג שאת תפקידו תוכלו לקבוע
Programmable Rocker Switch –
התאמת ביצועי המכשיר לצרכים שלכם בזמן אמת מעולם לא הייתה פשוטה יותר, ואתם שולטים בסביבות שמע משתנות באופן קל ומיידי.

Rs-service

אמינות וקלות תפעול:

העיצוב הממוזער דיסקרטי ואלגנטי והשימוש פשוט במיוחד, קל ונוח המכשיר עושה עבורכם את הכל וכמו מגוון המוצרים האיכותיים מבית audifon מבטיח לכם אמינות גבוהה במיוחד וגיבוי מלא של יצרן מוביל.

Rs-service

Feedback Check :

המכשיר עורך עבורכם בדיקה קבועה ומוודא שהצליל המגיע אליכם הוא הרצוי, ויחד עם מנגנון ה– Adaptive Feedback Guard מגן עליכם המכשיר מפני קפיצות ופרצי רעש, לחווית שימוש מלאת ביטחון.

הצוות המסור של פטיפון מכשירי שמיעה מזמין אתכם ליהנות ממגוון איכותי של מכשירי השמיעה המותאמים במיוחד לצרכים שלכם. נשמח לסייע בכל הנחוץ בבדיקות שמיעה ובחירה של המכשיר המדוייק שיעניק לכם את הפתרון האופטימלי.

פטיפון סרטון הסברה

להגדלת הטבלה לחצו על התמונה

chart 1024x670 1
5/5 - (1 vote)

    להדגמת המכשיר בבית שלך

    ללא התחייבות והצעת מחיר