1

אם אתם גרים בתל אביב יש לנו בשורות טובות עבורכם, במידה ולא ידעתם קיימת חברה שנותנת שירות חשוב מאוד באזור שלכם, עבורכם ועבור היקרים לכם. החברה הזו היא פטיפון והיא מציעה שירות פרימיום של מכשירי שמיעה בתל אביב והסביבה.

למה הכוונה בשירות פרימיום? מהם בדיוק מכשירי השמיעה שהחברה מציעה? מה מייחד את החברה לעומת חברות אחרות? תשובות לכל השאלות האלו תקבלו ממש עוד מעט.

שירות פרמיום

בואו ניקח לצורך הדוגמה את יובל, אדם בן 55 שמתחיל להרגיש ירידה באיכות השמיעה, לאחר מספר ימים הוא מחליט לעשות מעשה ולהשיג עבורו מכשיר שמיעה מצוין.

יובל מתקשר לקופת החולים שלו ומבקש לקבוע תור לרופא בגלל שהוא חווה ירידה בשמיעה.

לאחר מספר ימים התור שלו מגיע והוא נוסע אל המרפאה כדי להיבדק.

במידה והרופא מאשר שקיימת ירידה בשמיעה הוא יבקש מיובל לקבוע תור במכון שמיעה. לאחר זמן מה יובל יגיע אל מכון השמיעה ויעשה בדיקה נוספת. הוא יפגש עם קלינאי תקשורת ויספר על הבעיות שלו. קלינאי התקשורת ירשום את כל הנתונים וייתן ליובל מספר מכישירי שמיעה רלוונטיים לבדיקה.

לאחר מכן תתבצע התאמה דיגיטלית במשך מספר שבועות עד אשר יובל יקבל את המכשיר החדש שלו מקופת החולים. תהליך זה לוקח מספר חודשים ויכול לנוע גם בין 4-6 חודשים.

זה השירות הרגיל שחלק ניכר מהאוכלוסיה מבצע, אנחנו לא באים לומר שהשירות הזה הוא רע, אבל הוא השירות הרגיל.

אז מזה שירות הפרימיום של מכשירי שמיעה בתל אביב ואזור המרכז עם חברת פטיפון?

כדי להבין את השירות נשתמש שוב פעם ביובל,

הפעם יובל מתקשר לחברת פטיפון ואומר לנציג המכירות שהוא מעוניין לרכוש מכשיר שמיעה, לאחר מספר שאלות נציג המכירות מתאם ליובל קלינאי תקשורת ונציג נוסף מטעם חברת פטיפון אשר יגיעו אל יובל הביתה או אל העבודה תוך 24 שעות מרגע הפניה! כן שמעתם נכון, קלינאי תקשורת ונציג חברת פטיפון עד הבית או העבודה. אין צורך לקבוע תור לעוד שבועיים, אין צורך לקחת יום חופש, אין צורך להמשיך לחיות עם קשיי שמיעה.

לאחר 24 שעות יובל נבדק על ידי קלינאי תקשורת מוסמך אשר בוחן במדויק מה אופי בעיית השמיעה, איך היא מתבטאת ומה הצורך האישי של יובל.

לאחר מכן ליובל מוצעים מספר מכשירי שמיעה, החל ממכשיר קטן ודיסקרטי עד למכשירים כגדולים יותר, תלוי בצורך ובתקציב.

יובל עכשיו יכול להתנסות במכשיר, גם כמה ימים אם הוא מעוניין בכך.

לאחר בחירת המכשיר המתאים מתבצעת הזמנה של מכשיר חדש עבור יובל עם הנחיות לשינויים דיגיטליים במכשיר כדי שיהיה מותאם בצורה אישית ללקוח.

מרגע בחירת המכשיר עד לרגע אספקתו (לאחר התאמה דיגיטלית) עוברים עד 14 ימים בלבד!

לסיכום יובל התקשר לחברת פטיפון, התעניין בביקור בביתו בתל אביב באופן פרטי, קיבל ביקור של קלינאי תקשורת תוך פחות מ24 שעות הכולל בדיקה מקיפה והתנסות במגוון מכשירים.

לאחר שבועיים מרגע הביקור יובל קיבל הביתה מכשיר שמיעה אישי אשר עבר התאמה דיגיטלית כדי שיתאים במיוחד עבור האוזניים שלו, לכן מכשיר שמיעה מעולה בתל אביב זה לא משאלה אלא מציאות.

מכשירי שמיעה

פטיפון מציעה את כל סוגי מכשירי השמיעה לכן לא משנה מה בעיית השמיעה שיש לך אנחנו נספק מענה.

בעוד שיש לנו מגוון מכשירים שניתן לראות באתר, נשמח לספר לכם על מכשיר חדש שנכנס לשוק ההCIC, על שם המיקרופון המשובח שנמצא בתוכו. הCIC נכנס לתוך תעלת האוזן ומתאים לאנשים עם קשיי שמיעה קלים עד בינוניים. בגלל שהוא נכנס לתוך תעלת האוזן הוא מתאים לאנשים שמעוניינים בדיסקרטיות בנוגע לבעיית השמיעה שלהם או שמתאמים קוסמטיים מעדיפים שהמכשיר לא יהיה חשוף.

לסיכום, מכשירי שמיעה תל אביב מעולם לא היו כל כך זמינים. אם אתם קוראים את המאמר הזה לאחר שהתחלתם להרגיש ירידה מסוימת באיכות השמיעה שלכם אז אנחנו ממליצים בחום לא להתבייש ולהרים אלינו טלפון כל יום עד שעה שמונה בערב או ביום שישי עד אחת בצהריים. אנחנו נדאג להגיע אליכם עם המומחים הטובים ביותר כדי שתוכלו להמשיך בחיים שלכם ברמה גבוה, בקלות ועם הנאה מירבית.

אין צורך לסבול מקשיי שמיעה, בעזרת פטיפון מכשירי שמיעה ניתן לקבל עזרה בכל אזור המרכז וגם כמובן בתל אביב.

3.7/5 - (3 votes)