2

חיפאים יקרים, בשעה שאתם צופים בנוף המתגלה ממעלה הכרמל, או נהנים מהליכה על הים, אתם יודעים שחוויה מלאה כוללת את כל החושים. להריח את מלח הים, או האוויר הצונן, להרגיש את הרוח הנעימה, לראות את הנופים המדהימים. ולשמוע? כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

מכשירי השמיעה של חברת פטיפון מאפשרים להנות מכל חוויה באופן מלא. מכשירי השמיעה שלנו נותנים לכל מי שזקוק להם בחיפה את האפשרות לחוות את העולם בלי לפספס שום דבר. שיחה עם חברים, ישיבה בעבודה, ארוחת ערב עם המשפחה או טיול עם הכלב בחוץ, כל אלה רגעים בחיינו אשר לפעמים נראים לנו לא חשובים, אבל ברגע שתרגישו את חוויית השמיעה בשעה שתרכיבו את מכשיר השמיעה שלנו המשווק על ידינו בחברת פטיפון, תבינו מה היה חסר עד עכשיו בתמונה שלכם. פתאום תמצאו מה כל הזמן הזה היה חסר ולמעשה תעברו מסאונד של שנות החמישים לעולם חדש ומודרני של איכות שמיעה.

אנחנו בחברת פטיפון חשבנו על כל בעיה אפשרית שכבדי שמיעה חווים בימים אלו ומצאנו פיתרון לכל אחת ואחת. ראשית הדבר העיקרי הוא הנגישות. יש לנו איזורי שירות בכל הארץ, ובין היתר אנחנו מספקים שירות עד הבית של מכשירי שמיעה בחיפה.

כלומר, עשרים וארבע שעות מהרגע שהזמנתם אותנו אנחנו מגיעים אליכם עד הבית להדגמה, מדידות ובדיקות שבסופם תחליטו אם מכשיר השמיעה שלנו מספק אתכם או לא.

קיימים היום מספר מכונים המספקים מכשירי שמיעה בחיפה, אך הם לא עומדים בסטנדרטים של חברת פטיפון ולו רק מהסיבה שסוג מכשיר השמיעה שלנו הוא מבין האיכותיים בעולם. תוצרת גרמנית ומעבדות טכנולוגיות מתקדמות אשר יוצרות את הקנייה של מכשיר שמיעה למשתלם יותר מכל רכישה של מכשיר שמיעה אחר.

היתרון הגדול של מכשיר השמיעה שלנו הוא הטכנולוגיה שלמעשה מאפשרת הפחתה וסינון של רעשים וצלילים לא רלוונטיים כמו עבודות בכביש, רעשים מפרויד, ילדים משחקים בכדור מחוץ לחלון. כל אלה מסוננים ומופחתים. לעומת זאת, הצליל של הדיבור של האדם שמולו אתם עומדים מקבל דיוק והגברה נכונה באופן יחסי על מנת ליצור את אפקט הסאונד האמיתי ביותר.

כך בשעה שמטיילים על חוף הים ניתן לשמוע את פכפוך הגלים ברקע בשעה שהדיבור של האדם שעומד מולנו נשמע במדויק. חוויית השמיעה עולה מדרגה נוספת כאשר הטכנולוגיה של המכשיר בנויה על מנת לזהות כיוון של צלילים.

כלומר הצלילים אינם רק מוגברים, בנוסף לכך הם מקבלים כיוון. כתוצאה מכך ההתמצאות במרחב שלכם משתפרת. אם אי פעם הרגשתם קצת אבודים כאשר ניסיתם מכשירי שמיעה בעבר, הסיבה לכך הייתה חוסר זיהוי כיוון הצליל. זהו מאפיין קריטי בשמיעה והוא מקבל דגש בולט במכשירי השמיעה שלנו. למעשה מכשירי השמיעה שלנו עוזרים לכם לחזק לא רק את שמיעה, אלא גם את חוש ההתמצאות הנובע מזיהוי כיוון הצליל.

מעבר לטכנולוגיה ולשירות המיידי והמהיר,יש לציין כי השירות שלנו הוא השירות המהיר בארץ, אף חברה לא מצליחה להגיע אל כל לקוחותיה בתוך עשרים וארבע שעות מרגע ההזמנה בליווי מומחי שמיעה או קלינאי תקשורת. ובכן בנוסף לכך, יש ברשותנו מגוון רחב של מכשירי שמיעה, מתוך המגוון הזה אנחנו מתאימים ביחד איתכם במהלך הבדיקות את מכשיר השמיעה המתאים ביותר עבורכם, זאת ע"י קריטריונים שונים כמו: צורת האוזן, רמת הפחתת השמיעה ואורח חיים יום יומי.

מכשיר השמיעה הזעיר הוא המכשיר הפופולרי ביותר כיום. זהו מכשיר שמיעה קטן מאוד, נסתר לגמרי המורכב אל תוך תעלת האוזן. אל דאגה, תהליך ההרכבה וההוצאה של מכשיר השמיעה הזעיר הוא תהליך פשוט וקל אשר מאפשר לכם חופשיות ונוחות מקסימלית בעת הרכבתו. יתרון גדול של מכשיר השמיעה הזעיר הוא השילוב בין הנוחות שלו לטכנולוגיה באמצעותה הוא פותח.

כל היתרונות של מכשיר שמיעה קיימים בו בנוסף לגודלו הזעיר, וכמו כן, ניתן לחבר אותו לבלוטוס, לקבל שיחות ישירות למכשיר ולשמוע מוסיקה.

בסופו של דבר, החשיבות של מכשירי השמיעה שחברת פטיפון מספקת היא יצירת החיים לא רק לקלים יותר, אלא בעיקר למהנים ואמיתיים יותר. לתת לכם את חוויית השמיעה האמיתית והנכונה ביותר שתהפוך את חיי היום יום שלכם לחוויה אמיתית.

icon

ליקויי שמיעה מתפתחים בהדרגה אצל כולם בעקבות חשיפה לרעש בעוצמה גבוהה, חשיפה העלולה להביא לנזק בלתי הפיך. בחיפה, עיר שבה יש מפעלי תעשייה רבים הגורמים לרעשים בעוצמה גבוהה, חשופים התושבים לנזקים ולירידה בשמיעה. בשלבים הראשונים תושבים רבים אולי לא מבחינים בנזק, אך בהמשך הם עלולים לחוות אובדן שמיעה ופגיעה באיכות החיים.

icon

התושבים בחיפה החשופים לפגיעה נחלקים לשלוש קבוצות עיקריות, אנשים העובדים במפעלים ובתעשייה הנחשפים לרעשים בעוצמה גבוהה באופן קבוע, צעירים שמרבים לבלות ונחשפים לרעשים ולמוזיקה בעוצמה גבוהה במקומות הבילוי ותושבים ותיקים, מעל גיל שישים, אשר חווים באופן טבעי ירידה בשמיעה בשל הגיל המבוגר.

icon

בשלב הראשון יש לבצע בדיקת שמיעה ולוודא האם קיימת ירידה בשמיעה, אם אכן קיימת ירידה בשמיעה יש לפנות לקלינאי תקשורת ולמכון שמיעה מיומן ומקצועי כדי להתאים לכל אחד מכשיר שמיעה בהתאם לצרכים הייחודים. לאחר התאמת המכשיר יש לעבור תקופת ניסיון ובדיקות כדי לכייל את המכשיר עד לשביעות רצון של המטופל.

icon

מכשירי השמיעה מחולקים לשתי קטגוריות עיקריות שגם בהן יש סוגים שונים. בקטגוריה ראשונה יש את מכשירי שמיעה בתוך האוזניים המחולקים למכשיר בתוך האוזן, בתעלת האוזן ומכשיר שמיעה תוך אוזני. בקטגוריה השנייה יש את מכשירי השמיעה מאחורי האוזן שמחולקים למכשירי שמיעה זעירים בהתאמה פתוחה ולמכשירים עם מגבר.

icon

אסור להתפשר בבחירה של מכון שמיעה. רק מכון שמיעה מקצועי ומנוסה ידע להתאים לכם את המכשיר הנכון בהתאם למצב שלכם, לאפשר לכם ליהנות משמיעה ברורה ונעימה, לשפר את איכות החיים שלכם ולהחזיר לכם את התפקוד היום יומי הטוב ביותר, בדיוק כמו בעבר.
5/5 - (2 votes)