מכשיר השמיעה miniRITE

סדרת המכשירים היוקרתית ZERENA מתוצרת חברת bernafon השוויצרית פותחת בפניכם עולמות חדשים של צליל ואפשרויות שמע ושליטה, ומכשיר בולט מסדרה יוקרתית זו הנו ה- miniRITE. 

הפתרונות המוצעים במסגרת סדרת ZERENA מעניקים לכם הזדמנות לטכנולוגיית פרימיום הכוללת יכולות Bluetooth / Wireless ומסייעים לכם להתנהל בשליטה מלאה גם בסביבות רעש מאתגרות במיוחד, בזכות שיפור דינאמי ואקטיבי של צלילי דיבור ושיחה וטשטוש הפרעות. 

משמעות האותיות RITE היא “receiver-in-the-ear”, מכשיר הנחבא לעין במסורת של מכשירים דיסקרטיים בהם הרמקול נמצא בתוך האוזן, מוזן בצינורית דקיקה ונסתרת מגוף המכשיר הממוקם בהתאמה מלאה מאחורי האפרכסת. עקב הדיוק שמאפשר מכשיר זה בהולכת הצליל, מכשירים בקונפיגורצית RITE מתאימים ארגונומית בקלות למבנה האוזן.

תכונות, מאפיינים ומשמעותם - miniRITE

Bluetooth / Wireless

היכולות הנדרשות ביותר כיום כוללות אפליקציה קלה ופשוטה המלווה את המכשיר ואתכם דרך הסמארטפון ומאפשרת לכם שליטה מלאה ומיידית במגוון רחב של יכולות, לרבות תוכנות שמע מוכנות מראש, עם אופציה לשליטה מרחוק (Remote) ומערכת Bluetooth Low Energy (BLE) at 2.4 GHz.

Smartphone App: iPhone, Android:

עם תאימות מלאה למכשיר הסמארטפון שלכם, מהיום תוכלו לקבל שיחה ישירות אל מכשיר השמיעה שלכם, לפי הפרמטרים שהגדרתם מראש ובאיכות הגבוהה ביותר, ללא הפרעות ועצירות וללא שתצטרכו לפנות את הידיים לשם כך – ישירות אל האוזן שלכם.

Direct Streaming

המכשיר שלכם משדר גם מגוון תכנים ממקורות שונים ועושה זאת בצורה תלת מימדית, מקיפה, כיוונית, עשירה וטבעית. אתם משוחררים מהצורך להאזין בעוצמות קול חריגות בסלון – ובכל מקום אחר שתרצו. התכוננו להחזיר את המוזיקה לחיים!

Dynamic Environment Control System™

המערכת המתקדמת של bernafon הנשענת של שבב בעל ביצועים יוצאי דופן מאפשרת שליטה דינאמית של המכשיר בצליל המגיע אליכם: המכשיר החכם עורך אנליזה קבועה ומהירה מאוד של כל הקולות בסביבתכם ומגיב מיידית, מגן עליכם מבלי שתרגישו גם מפני קפיצות רעש חריגות במיוחד.

אמינות, איכות, פשטות: משתדרגים למכשיר של bernafon.

את האיכות של של מכשירים מצטיינים אלו תוכלו לחוש בביתכם כאשר נגיע עמם להדגמה. אנו מבטיחים שמערכת כמו “NFMI (or near-field magnetic induction)” מעניינת יותר כאשר חשים את ההשפעות של בהאזנה ופחות כאשר קוראים עליה.

Dynamic Range Extender:

יחד עם מערכות משוכללות נוספות כדוגמת Dynamic Speech Processing or DSP המפענחות ומסנכרנות בזמן אמת צלילים וכיוונים, תדרים מפריעים ותדרים חיוניים, המכשיר דוחס ומפענח מספר רב של ערוצי שמע ובורר עבורכם בזמן אמת (לפי Feedback או לפי תכנות מראש) את אופי חווית השמיעה שלכם.

תאמו הדגמה בביתכם של מכשיר השמיעה - ללא התחייבות!

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישת הדגמה