מכשירי שמיעה חכמים

מכשירי שמיעה קטלוג – בואו להתרשם מהמבחר הגדול של מכשירי השמיעה האיכותיים שלנו!

"פטיפון מכשירי שמיעה" מציע לכם את מכשירי השמיעה המתקדמים והמובילים בעולם ואת הציוד הנלווה הנדרש ברמת המקצועיות והאיכות הגבוהות בעולם. החברות שאנו עובדים אתן משקיעות משאבים רבים בפיתוח ובמחקר, הם מצוידים בטכנולוגיות העדכניות ביותר, והתוצאות לא מאכזבות. מכשירי השמיעה שאותם אנו מציעים יחזירו לכם את חווית השמיעה, את ההנאה מצלילי מוזיקה, מציוץ הציפורים, משיחה ערנית ומובנת ואת איכות החיים.

מכשירי שמיעה קטלוג סקירה קצרה על מספר מכשירי שמיעה מומלצים

מכון פטיפון מציע מגוון גדול של מכשירי שמיעה ברמות שונות ומסוגים שונים, מכשירים הנבדלים זה מזה בפרמטרים שונים כמו רמת הסינון של רעשי הרקע, בהירות הדיבור, איכות השמיעה ועוד. אנו יודעים להתאים את מכשירי השמיעה לכל לקוח בהתאם לצרכים התקשורתיים הייחודים ולאורח החיים שלו.

דוגמאות למספר מכשירי שמיעה מומלצים ולסדרות מובילות

מכשיר שמיעה rega ITE מבית audifon, גרמניה

זהו מכשיר שמיעה השייך לקבוצת מכשירי שמיעה זעירים, מכשיר זעיר המצויד בטכנולוגיה מתקדמת המשפרת באופן מדהים את חווית השמיעה. זהו מכשיר בעל טווח רחב של ערוצים, והגברה מדויקת, מכשיר היודע לזהות את המקור שממנו מגיעים הקולות, את הסיטואציה, להתאים את עצמו בתוך מספר שניות לכל מצב וליצור חוויית שמיעה מהנה, גם בסביבה רועשת ובתנאים קשים.

מכשיר השמיעה הפנימי REGA PICO מבית AUDIFON, גרמניה

זהו אחד המכשירים המובילים מבין מכשירי השמיעה הזעירים, הוא מגיע בגודל קטן, אך מצויד בטכנולוגיה מתקדמת ומאופיין ברמת ביצועים גבוהה במיוחד. המכשיר מזהה טווח תדרים רחב, מזהה את הסביבה שבה אתם נמצאים, מתמקד בהנמכת רעשי הרקע והגברה של "הקולות החשובים". הודות לציפוי המיוחד ולהתאמה המושלמת למבנה של תעלת האוזן, המכשיר שומר על דיסקרטיות גבוהה במיוחד.

מכשירי שמיעה מסדרתR מצוידים בטכנולוגיה מתקדמת ומצליחים להעביר את הצלילים באיכות מדויקת, באיכות הדומה ביותר לצליל הטבעי. כמו מכשירים אחרים המצוידים בטכנולוגיה מתקדמת, גם המכשירים האלו יודעים לזהות את הסביבה, להנחית רעשי רקע, לנטרל רעשי טנטון, למנוע פריצה של רעשים פתאומיים. הטכנולוגיה המתקדמת של המכשירים מאפשרת ליצור חיבור אלחוטי ולסנכרן בין מכשיר השמיעה לבין מקורות חיצוניים ולהזרים תוכן היישר אל המכשיר. באמצעות מכשיר האייפון אפשר לשלוט על מאפייני המכשיר, לתכנן מצבים שונים ולקבל שיחות היישר אל המכשיר.

KAMI R מבית AUDIFON, גרמניה

זהו מכשיר שמיעה זעיר בגודל מינימלי, אסתטי ודיסקרטי, נוח וקל לשימוש.

המכשיר מצויד בטכנולוגיה המתקדמת ביותר הכוללת עשרה ערוצי סאונד בהפרדה גבוהה, מיקרופון עם רגישות כיוונית והגנה אוטומטית מפני קולות ברמות עוצמה משתנות, מפני קפיצות וקולות רעש מתפרצים והוא מעניק ביצועים מצוינים גם בתנאים קשים.

מכשיר השמיעה הפנימי kami CIC מבית audifon, גרמניה

זהו מכשיר הנחשב לאחד מהמכשירים המתקדמים ביותר בעולם הודות ליתרונות הרבים שלו. זהו אחד המכשירים הנפוצים ביותר והוא מהווה עבור רבים את הפתרון המושלם ללקות שמיעה.

מכשירים מסדרת S מבית audifon, גרמניה מאופיינים בתכונות מתקדמות המאפשרות לסובלים מלקות שמיעה לנהל שיחות ערות ומובנות גם בתנאים קשים כמו במקומות של רוחות חזקות, סביבות בעלות רעשי רקע ועוד. התכונות החכמות של המכשירים בסדרה זו יודעים לזהות את הסיטואציה שבה אתם נמצאים, את סוג הרעש, את רמת הרעש, להתאים לכל מצב את התדרים הנכונים ולהגביר את הקולות החשובים.

lewi ו-risa, זהו אחד המכשירים מסדרת S מבית audifon, גרמניה שזכה לביקורות נלהבות הודות לאיכות הצליל, לקלות התפעול ולשפע האופציות המתקדמות שמציע המכשיר.

מכשיר שמיעה miniRITE מבית bernafon שוויץ

זהו מכשיר זעיר מסדרת מכשירי הפרימיום של חברת bernafon בשוויץ. המכשיר מסתתר מאחורי האוזן ומעניק חווית שמיעה מצוינת ברמה גבוהה גם בסביבת רעש מאתגרת במיוחד. המכשיר נוח לשימוש, הוא מחובר לטלפון החכם ומאפשר מענה לשיחה ללא שימוש בידיים. זהו מכשיר אמין, הוא מחובר לאפליקציות מתקדמות ומאפשר התאמה מקסימלית של ביצועים בהתאם לדרישות שלכם.

מכשיר שמיעה זעיר CIC מסדרת ZERENA מבית bernafon שוויץ

זהו מכשיר שמיעה זעיר עם יכולות ענקיות. המכשיר מסתתר כולו בתוך תעלת האוזן, ומותאם באופן מושלם למבנה האוזן האישי שלכם. הוא זעיר בגודלו, אך מעניק חווית שמיעה עצומה, ברורה, מדויקת, צלולה ונקייה. המכשיר מצויד במיטב התכונות המתקדמות, יש לו 16 ערוצים, הוא מונע קפיצות רעש פתאומיות ומגיע עם ארבע תכניות להתאמה מראש. זהו אחד המכשירים המובילים בתחום מכשירי שמיעה זעירים, כשתרכיבו אותו לא תרגישו אותו, רק תשמעו.

מכשיר שמיעה נטען עם Bluetooth® מבית bernafon שוויץ

מכשיר השמיעה מסדרת VIRON היוקרתית של bernafon שוויץ הוא מכשיר שמיעה נטען הכולל בלוטוס ומציע מגוון של תוכנות וחידושים ברמה הגבוהה ביותר. סוללת Li-ion של המכשיר מספקת ביצועים מופלאים גם בשימוש מוגבר של הזרמת תכני Bluetooth®

מכון פטיפון מציע מבחר מגוון ועצום, איך תדעו מהו המכשיר המתאים לכם?

עיון מהיר בקטלוג מכשירי שמיעה של חברת פטיפון חושף לפניכם מגוון גדול ועצום של מכשירי שמיעה מומלצים. כדי להימנע מטעויות ובלבול, קלינאי התקשורת המקצועיים שלנו יסייעו לכם לבחור את מכשיר השמיעה המתאים לכם ביותר בהתאם לקריטריונים הבאים.

חמישה פרמטרים חשובים המשפיעים על בחירת המכשיר

מצב השמיעה שלכם זהו אחד הגורמים החשובים בבחירת מכשיר השמיעה. קלינאי התקשורת יבחן את תוצאות בדיקת השמיעה ויאבחן את עומק הירידה בשמיעה, את התדרים שבהם אתם מתקשים לשמוע, את המבנה האנטומי של האוזן שלכם ועוד.

קלינאי התקשורת יברר את הצרכים התקשורתיים הייחודיים שלכם, ילמד את אורח החיים שלכם, את היכולות המוטוריות שלכם ובהתאם לכך יציע לכם מכשירי שמיעה בעלי פונקציות ייחודיות כמו חיבור בלוטוס לטלפון הנייד, מידת הקלות של תפעול המכשירים ועוד.

עבור רבים הנראות החיצונית והאסתטיקה מהווים שיקול חשוב ואנו מציעים מגוון גדול של מכשירי שמיעה בגדלים שונים, בסגנונות וצורות שונות ובצבעים שונים. אם הדיסקרטיות חשובה לכם ורמת השמיעה שלכם מאפשרת, קלינאי התקשורת שלנו יציע לכם מכשירי שמיעה זעירים שיאפשרו לכם דיסקרטיות מלאה.

אם אתם סובלים מקשיים מוטוריים או ממוגבלות פיזית, נתאים לכם מכשירי שמיעה אשר יאפשרו לכם להתגבר על הקשיים האלו. אנו מציעים מכשירי שמיעה המורכבים מאחורי האוזן, מכשירי שמיעה גדולים יחסית, מכשירים שקל לתפעל אותם.

אורח החיים שלכם הוא אחד הגורמים שאותו לוקח קלינאי התקשורת כאשר הוא מציע לכם מכשיר שמיעה מתאים. אנו מציעים מכשירי שמיעה מגוונים העונים על סגנונות שונים של אורח חיים, מכשירי שמיעה המתאימים לאורח חיים פעיל כמו, למשל, למי שמרבה בנסיעות ונוהג באופן קבוע, למי שמרבה ביציאה מחוץ לבית, למי שנוהג להשתתף בשיחות רבות משתתפים ועוד. למי שמנהל אורח חיים נינוח המאופיין בפעילות מוחץ לבית, אך בסביבות שמיעה פחות מאתגרות ולמי שמנהל אורח חיים שקט, אורח חיים שאינו כולל פעילות רבה מחוץ לבית.

בפטיפון מכשירי שמיעה יודעים להתאים מכשיר לכל אחד!

לא משנה מהו אורח החיים שלכם ומהי רמת הירידה שלכם בשמיעה, אנו במכון "פטיפון – מכשירי שמיעה" נדע להתאים לכל לקוח את הדגם המתאים של מכשיר השמיעה. אנו מציעים מכשירי שמיעה מחירים אטרקטיביים, מעניקים שירות של מכשירי שמיעה עד הבית ומחויבים לאמינות, לאחריות, למקצועיות וליחס אישי חם.

5/5 - (2 votes)
Share on Facebook