מכשירי שמיעה זעירים 3 2 1024x683 1

מכשירי שמיעה מחיר כל הנתונים

שנות המאה עשרים והמאה עשרים ואחת מאופיינות בעלייה בתוחלת החיים. זהו הישג מרשים, אך יש בו גם מספר בעיות, יותר ויותר אנשים בגיל הזהב חווים ירידה בשמיעה המביאה לירידה בתפקוד ובאיכות החיים. בני גיל הזהב מצטרפים אל אנשים רבים הסובלים מלקות שמיעה מולדת, מלקות שמיעה עקב תאונה, חבלה ועוד.

מכון השמיעה "פטיפון מכשירי שמיעה" מסייע לכל האנשים הסובלים מלקות שמיעה בכל גיל ומציע את מכשירי השמיעה המיוצרים על ידי החברות הטובות והמובילות בתחום.

אנו מציעים מכשירי שמיעה מחיר, במחירים אטרקטיביים. אצלנו תוכלו לרכוש את מכשירי השמיעה המובילים בעולם, ללא בירוקרטיה, ללא המתנה של חודשים ארוכים בתור, במהירות, בקלות ובפשטות.

לנוחיות הלקוחות שלנו אנו מציעים שירת של מכשירי שמיעה עד הבית. אתם לא חייבים להגיע אלינו, אנחנו נגיע אליכם. קלינאי תקשורת מקצוע או מומחה שמיעה מיומן יגיעו אליכם הביתה עם כל הציוד הנדרש כדי להתאים עבורכם את מכשיר השמיעה המתאים לכם ביותר.

מכשירי שמיעה מחיר – מהם הגורמים המשפיעים על המחיר?

העלות של מכשירי השמיעה נקבעת בדומה למוצרים טכנולוגיים אחרים, לפי האיכות של המכשיר, לפי הצורה, ולפי הגודל. ככל שמכשיר השמיעה מיוצר בטכנולוגיה מתקדמת , ככל שהוא איכותי יותר, ככל שהוא מכיל יותר פונקציות ייחודיות ושימושיות, כך גם המחיר שלו יהיה יקר יותר.

מיתוג המכשיר – מכשירי שמיעה ממותגים המיוצרים בחברות גדולות ומובילות בתחום בעולם יהיו יקרים יותר מאשר מכשירי שמיעה המיוצרים בחברות עלומות שם. החברות הגדולות, הרציניות והוותיקות יותר משקיעות משאבים רבים, זמן, כסף וידע, במחקרים ובפיתוח של המכשירים. הודות לכך הן מעדכנות כל תקופה את מכשירי השמיעה שלהם ומציידות אותם בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק.

מכון "פטיפון מכשירי שמיעה" מציע מכשירי שמיעה מהחברות המובילות בתחום, חברת AUDIFON הגרמנית וחברת BERNAFON השוויצרית, חברות הידועות באיכות מכשירי השמיעה שלהן.

שנת ייצור – ככל שמכשיר השמיעה חדש יותר, כך הטכנולוגיה שלו מתקדמת יותר ובמילא המחיר גם הוא יקר יותר.

שירות ואחריות במקרים רבים מחיר השירות הניתן על ידי מכון השמיעה והאחריות על המכשיר כלולים במחיר.

פונקציות ייחודיות הנכללות במכשיר השמיעה, כמו לדוגמא, מכשיר שמיעה עם בלוטוס', משפיעות על מחיר המכשיר.

התאמה אישית של המכשיר בהתאם לדרישות של הלקוח.

עצרו וחשבו, כמה שווה לכם לשלם עבור מכשיר השמיעה הטוב ביותר שיחזיר לכם את השמיעה שאבדה ויעניק לכם את חווית השמיעה הדומה ביותר לצלילי השמיעה הטבעיים.

אנו במכון "פטיפון – מכשירי שמיעה" מציעים את מכשירי השמיעה המובילים בעולם, את השירות המקצועי הטוב ביותר ואת הליווי הצמוד בכל שלב, והכל במחירים אטרקטיביים. צרו קשר והצטרפו אל אינספור הלקוחות המרוצים!

מהם הרמות השונות של מכשירי השמיעה ומהו המחיר של המכשירים ברמות השונות?

יש מגוון גדול של מכשירי שמיעה מומלצים בשלוש רמות, רמה בסיסית, רמה בינונית ורמה גבוהה.

מכשירים ברמה בסיסית נמכרים במחיר ממוצע של אלפיים שקלים למכשיר שמיעה אחד. מכשירים אלו מתאימים לאנשים הסובלים מירידה בשמיעה בעלי תקציב מוגבל המסתפקים בהגברה פשוטה של צלילי הסביבה הביתית.

מכשירים ברמה בינונית נמכרים במחירים שבין שלושת אלפים ועד לחמשת אלפי שקלים למכשיר שמיעה אחד. אלו המכשירים הנפוצים בשוק והם מתאימים לאנשים בעלי ירידה בינונית עד חמורה בשמיעה, למי שמעוניין לצפות בטלוויזיה, להאזין למוזיקה ולנהל שיחות בסביבה שקטה יחסית ללא רעשי רקע חזקים.

מכשירים ברמה גבוהה נמכרים במחיר ממוצע שנע בין ארבעת אלפים לעשרת אלפי שקלים למכשיר שמיעה אחד. מכשירים אלו נחשבים למכשירי השמיעה הטובים ביותר והם מתאימים לאנשים המעוניינים להמשיך באורח חיים פעיל ולשמוע היטב גם בסביבות מאותגרות. מכשירים אל מכילים פונקציות שונות כמו מספר גבוה של ערוצי שמע, חיבור לבלוטוס ועוד.

אתם מוזמנים להיכנס למכשירי שמיעה קטלוג, להתרשם מהמגוון הגדול של המכשירים ומהאיכות שלהם, אחד מהם ודאי יתאים גם לכם!

למה מומלץ לרכוש שני מכשירי שמיעה?

בדרך כלל כאשר מתרחשת ירידה בשמיעה היא מתרחשת בשני האוזניים. אך גם במקרים שבהם השמיעה באוזן אחת אבדה לגמרי והשמיעה באוזן השנייה עדיין קיימת אך בעוצמה פחותה, גם במצבים אלו מומלץ לרכוש זוג מכשירים, מכשיר שמיעה לכל אוזן.

כאשר אנו מרכיבים מכשיר שמיעה באוזן אחת בלבד אנו עלולים לא לזהות את הכיוונים שמהם מגיעים הרעשים והקולות. למשל, כאשר נחצה את הכביש, לא נוכל לזהות מאיזה צד יש רכב מתקרב ועוד.

ועוד, השיקום של האוזן האחת עלול לפגוע בשמיעה של האוזן השנייה שעדיין מעט שומעת ולטווח הרחוק לפגוע בה עוד יותר.

טיפים חכמים שחשוב לדעת

נסו לרכוש את מכשיר השמיעה המתקדם ביותר בהתאם לתקציב שלכם. נסו אפילו להתאמץ. כאשר תקנו מכשיר שמיעה מתקדם התכונות המתקדמות שלו יישארו רלוונטיות למשך זמן ארוך.

בעידן של היום, מומלץ לקנות מכשיר שמיעה המתחבר לבלוטוס. מכשיר שמיעה עם בלוטוס יתחבר לטלפון החכם, יאפשר לכם להשתמש בו כשלט וליהנות ממגוון יתרונות המבוססות על שמיעה.

חשוב לרכוש מכשיר שמיעה בעזרת איש מקצוע שידע לקרוא את התוצאות של בדיקת השמיעה שביצעתם, ושידע להתאים לכם מכשיר שמיעה בהתאם לאורח החיים שלכם, לצרכים התקשורתיים ולהעדפות שלכם.

אם אתם בגיל מבוגר, חשוב לבחור מכשיר שמיעה ידידותי ונוח לתפעול בהתאם ליכולות הטכניות והמוטוריות שלכם.

כדאי לדעת: מכשירי שמיעה זעירים – הדור הבא של מכשירי השמיעה

מכשירי שמיעה זעירים הם מכשירי שמיעה קטנים בגודל, אך גדולים ביכולות הטכנולוגיות שלהם. אלו מכשירים הממוקמים בתוך תעלת האוזן ומתאימים לאנשים המעוניינים לשמור על דיסקרטיות. יש סוגים שונים של מכשירי שמיעה זעירים, אנו במכון "פטיפון מכשירי שמיעה" נדע להתאים לכל לקוח ולכל מצב את מכשיר השמיעה המתאים.

5/5 - (1 vote)
Share on Facebook