ירידה בשמיעה 5

מי הן החברות המובילות בעולם למכשירי שמיעה 

מהו הרכב הכי טוב בעולם? מהו המכשיר הכי טוב בעולם? במהלך המאמר נספר מה נדרש כיום ממכשיר שמיעה מתקדם כדי שייחשב למכשיר מוביל ברמה עולמית. כמו בכל תחום, גם על התואר "מכשיר השמיעה הכי טוב בעולם" יש מתמודדים רבים וראויים. בחברת פטיפון מכשירי שמיעה בחרנו מכשירי שמיעה הכי טובים בעולם ללקוחות שלנו, במטרה שיהיו הכי מרוצים שאפשר, ואכן אנו גאים באיכות הציוד ובחווית המשתמשים שלנו, שמביעים סיפוק מלא.

כמו בכל שוק מוצרים, את המוצרים הכי טובים מייצרים יצרנים עולמיים מובילים ואנו מאמינים שמתוך היצע קטלוג מכשירים שלנו תמצאו את מכשיר השמיעה המושלם עבורכם: את מכשירי השמיעה המתקדמים שאנו מספקים מייצרת חברת audifon בגרמניה, המעניקה לכם הזדמנות ונגישות למיטב השכלולים הטכנולוגיים מדע מתקדם באוזן שלכם.

מהן הדרישות שלנו ממכשיר שמיעה מומלץ?

אתם יושבים במסעדה ומעבר לשולחן יושב החבר שלכם. צלילים שונים במגוון תדרים מגיעים מכל כיוון: יש מוזיקת רקע, אנשים סביבכם משוחחים וצוחקים, סכו"ם מקיש בצלחות, כלים נוקשים בעת איסוף מהשולחן, כסאות זזים, ניידים מצלצלים. זוהי סביבה רגילה ורועשת למדי.

כעת החבר או החברה משתפים אתכם בסיפור אישי ורגיש ומדברים בקול נמוך. אתם רוצים להבין כל מילה בלי להתאמץ: אם כך אתם צריכים שמכשיר השמיעה שלכם יהיה חכם.

המכשיר שלכם צריך לזהות את הכיוונים השונים מהם מגיעים הצלילים (directional microphone), מגוון רחב ככל שניתן של התדרים שלהם (10K), מה מתוך הצלילים רלוונטי לכם ומהי הדרך האופטימלית להגבירו ומה טפל ורצוי לדללו. לפיכך, מכשירי שמיעה משוכללים נדרשים לזהות באופן מתקדם במיוחד את סביבתם ולהגיב מיידית: הם נדרשים לזהות את התדר של סכו"ם נוקש ולהנמיך אותו (noise reduction): לזהות את הרעש וכן את רעשי הרוח שמייצר המאוורר ולטפל גם בהם: להנמיך עבורכם את המוזיקה, לחסוך מכם קפיצת רעש של כסא נגרר על הרצפה או בלנדר שמתחיל לפעול בבר (feedback guard): ובד בבד נדרש המכשיר לזהות את קולו של שותפכם לשיחה ולהגביר אותו, כך שאתם חשים חווית שמיעה קרובה במיוחד לשמיעה טבעית ומסוגלים להשתתף בטבעיות בשיחה שתיארנו לעיל.

Audifon

כעת אתם יכולים להתרשם בקלות ובבית ממכשירי השמיעה המתקדמים של audifon: הצוות המקצועי שלנו מגיע אליכם הביתה עם ציוד המדידה האודיומטרי הנחוץ ועם מכשירי השמיעה המובילים בעולם להתנסות מיידית, בנוחות ושלווה, ואתם משלימים את התהליך בקלות וזריזות.

זכרו: מכשיר השמיעה הטוב בעולם הוא זה המתאים אישית לכם באופן מושלם מבחינה אקוסטית (צליל וחוויית שמע), מבחינה ארגונומית (התאמה למבנה האישי של האוזן שלכם), מעודכן בשכלולים ובפיתוחים המתקדמים ביותר ומסוגל לעמוד במטלות מורכבות באופן מדוייק ובהיר.

מכשיר שמיעה מומלץ יכיל מאפיינים ותכונות מהרשימה הבאה:

 1. שבב (מוח) מתקדם: מכשיר שמיעה הוא מחשב ממוזער הכולל מעבד, מיקרופון ורמקול. מכשירי שמיעה מתקדמים מצליחים לשלב גודל זעיר (הן במכשירים שיושבים בתוך האוזן כמו הKAMI CIC תוצרת חברת audifon והן במכשירים הממוקמים מאחורי האוזן כמו מכשירים מהסדרות המתקדמות של Lewi וrisa). כצפוי, מכשיר השמיעה הזעירים כיום הם הקטנים ביותר שהיו אי פעם, אך את אותו מזעור עברו גם מכשירי שמיעה חיצוניים, וכיום גם בהם קשה להבחין. שבב מתקדם מעניק יכולות גבוהות מאוד של עיבוד קול (10K\sound processing) ורגישות לטווח תדרים רחב (frequency response) במכשיר קטן מאוד, אשר יודע להגביר בדיוק את מה שצריך ואת רצועת התדרים בה אתם סובלים מירידה בשמיעה.

   

 2. זיהוי הסביבה בה אתם מצויים (scene detect) עם מערכת feedback מתקדמת המנתחת ומתאימה את עצמה פעמים רבות בכל שנייה, Sound Zoom לזיהוי כיוון מקורות הצליל השונים עם Directional microphone, סינון דיגיטלי של רעשים לא רצויים לפני הגברת הצליל לאוזן, הגנה מפני קפיצות רעש פתאומיות, הגנה מפני רעשים של מכונות, רעשי רוח (ולמשל 100 Hz – 1500 Hz) עם מערכת דיגטלית ופיזית של – Wind noise reduction, מוזיקת רקע גבוהה ועוד: מכשיר חכם עובד עבורכם כל העת, ממוקד בשיחה הרלוונטית שלכם ומגיב מיידית
  (Adaptive Sound Zoom + Omni Mic Feedback Check).
  מכשיר חכם מעניק לכם עומק וצליל טבעי בחוויה תלת מידמדית בזכות סינכרון מיידי בין הצדדים השונים
  (Binaural processing)
  ומשרה שלווה בעת השימוש וביטחון ביכולת שלכם להתמקד בשיחה ולשמוע היטב את השורה האחרונה של הבדיחה שסופרה, למשל.

   

 3. זיהוי קשת רחבה מאוד של צלילים (10k HD Sound), סינון של רעשים טפלים (Digital feedback reduction) דחיסה של טווח דינאמי רחב (ולמשל, סטנדרט של 18 ערוצי דחיסה) והגברה מדוייקת בשני מישורים התדרים הרלוונטיים לסיטואציה ומתוכם הצלילים שאתם מתקשים בשמיעתם. מכשיר שמיעה מוביל המותאם לכם בצורה מושלמת ישדרג משמעותית את איכות החיים שלכם מהרגע הראשון שתתנסו בו בבית.

   

 4. תכנות לסיטואציות ידועות מראש, לפי סגנון החיים שלכם והמקומות בהם אתם עתידים לבקר. מכשיר רב ערוצי (Multiple channels) בר תיכנות (programmable) מאפשר לכם לשמור מספר תוכניות שמע מראש ולעבור אליהן באופן מיידי, וכך ההגדרות שלכם מותאמות למצב. המכשירים המתקדמים כיום מאפשרים לכם לעשות זאת דרך הנייד:

   

 5. Bluetooth® streaming: המאפיין המתקדם שיחד עם אפליקציה ייעודית מאפשר לכם לשלוט במכשיר מהנייד, והופך את המכשיר החכם שלכם לאוזנייה מוכנה מראש לקבלת שיחות, לפי הפרמטרים המותאמים לכם. המכשירים המתקדמים משחררים את הידיים שלכם ומאפשרים לכם הזרמת תוכן ישיר ממגוון מקורות מדיה. לקבל שיחת טלפון או להאזין לטלוויזיה מתבצע כעת באופן אוטומאטי ובנוחות מקסימלית. נציין שבעת שימוש במכשיר שמיעה עם בלוטות' אתם עוקפים את המיקרופון והצליל מגיע ישירות אל הרמקול, ובכך האות מגיע צלול במיוחד.

   

 6. אפליקציה פשוטה וברורה ואופציה לשמירת והעלאת מידע (Data logging). האפליקציה המלווה את מכשירי הבלוטות' של audifon פותחה כך שתהיה קלה ופשוטה במיוחד לשימוש: השליטה על מכשיר השמיעה מהטלפון הנייד מאפשרת לכם מגוון אופציות לבצע התאמות והמידע שנשמר יכול לסייע לכם או לרופא מטפל למפות במדויק תהליכים פיזיולוגיים שונים.

   

 7. אמינות ואיכות: זהו לכאורה סעיף ברור מאליו, אך חשוב לבדוק את 'הבית' ממנו מגיע מכשיר השמיעה שלכם ואת החברה. חשוב לקנות מיצרן בעל מוניטין ביןלאומי חזק: החברות המובילות בעולם מחזיקות צוות מדענים למחקר ופיתוח ומעניקות לציבור הלקוחות הזדמנות ליהנות מהיכולות המצויות בחזית הטכנולוגית. מכשירי השמיעה שאנו מתאימים עבורכם עברו פיתוח מתקדם במעבדות audifon בגרמניה ונחשבים למובילים מסוגם, אמינים ועמידים במיוחד ובלתי מורגשים פיזית.

לסיכום,

לפני התאמת ורכישת מכשיר שמיעה בהחלט כדאי להתעניין מהם מכשירי שמיעה הכי טובים שיש. זוהי רכישה נדירה ומיוחדת ולא משהו שאנו מבצעים באופן שגרתי. מכשיר השמיעה הופך למעין חלק מגופנו ומשלים את אחד החושים החשובים לנו ביותר, ולכן מאוד מומלץ לרכוש את המכשיר המתקדם ביותר שתוכלו, כדי שיישאר רלוונטי ומעודכן לאורך שנים ארוכות.

אנו מזמינים אתכם להצטרף לשורת לקוחות מאושרים שהחזירו לעצמם חווית שמיעה טבעית שחשבו שאבדה, אך היא מצוייה בהישג ידכם: מכשירים שיעניקו לכם שיפור מיידי, מהותי ומורגש באיכות החיים כעת במרחק שיחת טלפון קצרה וביקור ביתי אצלכם, בנוחות ובשלווה.

אנו זמינים לרשותכם בטלפון ישיר בכל עת ולטובת כל התייעצות!

אולי יעניין אותם?

מכשירי שמיעה מחירים

5/5 - (1 vote)
Share on Facebook