מכשירי שמיעה כללית 4 1536x1024 1

מחירי מכשירי שמיעה – כל המידע

אם שאלתם את עצמכם האם אני זקוק למכשיר שמיעה, התשובה כנראה היא כן, שהרי לא הייתם שואלים את השאלה אילו לא חוויתם קשיים בשמיעה. לפעמים אתם מגלים בעצמכם כי אתם סובלים מירידה בשמיעה ולפעמים בני המשפחה מעירים לכם בעדינות אחרי שלא הצלחתם לנהל אתם שיחה ערה בלי לעצור ולבקש כל הזמן שידברו ברור יותר, בלי להתלונן שהם מדברים בשקט ועוד.

אם גם אתם זקוקים למכשיר שמיעה, אתם לא לבד. הנתונים מלמדים למעלה משישה עשר מהאוכלוסייה זקוקים למכשירי שמיעה, זה כולל ילדים בני נוער ובני גיל הזהב הסובלים מירידה טבעית ברמת השמיעה כתוצאה מהגיל.

אנחנו במכון "פטיפון מכשירי שמיעה" יכולים לעזור לכם, להחזיר את חווית השמיעה ואת ההנאה מצלילים נפלאים, לשפר את איכות החיים ולשדרג את רמת השמיעה בדרך שהכי קרובה אל הצליל הטבעי.

אתם לא חייבים להגיע אלינו, אנו מספקים שירות של מכשירי שמיעה עד הבית. קלינאי תקשורת מקצועי או מומחה שמיעה בעלי ידע מעמיק באודיולוגיה יגיע אליכם הביתה, יתאים לכם את מכשיר השמיעה הטוב ביותר עבורכם ויציע לכם מכשירי שמיעה מחירים אטרקטיביים ביותר.

מכשירי שמיעה מחירים – מהם הגורמים המשפיעים על המחיר

רשימת מכשירי שמיעה מומלצים היא ארוכה וכוללת מכשירים השונים זה מזה ברמת המחיר שלהם בתכונות המאפיינות אותם. באופן עקרוני מחירי המכשירים נקבעים לפי הפרמטרים הבאים:

איכות המכשיר – איכות המכשיר באה לידי ביטוי במנגנוני סינון שונים כמו חסימה של רעשי רקע, איכות השמיעה, הנחתת רעשי רקע, אופן ההגברה והיכולת לשפר את הבנת הדיבור.

פונקציות מיוחדות מכשירים רבים כוללים פונקציות מיוחדות כמו חיבור לבלוטוס, טעינה אלחוטית, חיבור לטלפון הנייד חיבור לאפליקציות המבוססות על שמיעה כמו למשל אפליקציית הוויז ועוד.

מיתוג ככל שמכשיר השמיעה יהיה ממותג יותר ומיוצר בחברות מובילות בעולם, כך איכות השמיעה תהיה גבוהה יותר והמחיר שלו יהיה בהתאם.

גודל המכשיר מכשירי שמיעה זעירים הם מכשירי שמיעה בגודל זעיר, אך הם מצוידים בטכנולוגיה העדכנית והמתקדמת ביותר. מכשירי שמיעה קטנים כוללים מנגנוני סינון מתקדמים, פונקציות ייחודיות ועדכניות וריבוי תדרים. מכשירי השמיעה הזעירים נחשבים למכשירים המתקדמים ביותר והמחיר שלהם בהתאם.

שנת ייצור – ככל שמכשירי השמיעה מתקדמים, וחדישים יותר, כך המחיר שלהם יהיה גבוה יותר.

מה ההבדל בין סוגי המכשירים השונים?

מכשירי השמיעה נחלקים לשלושה חלקים. מכשירי שמיעה ברמה בסיסית, מכשירי שמיעה ברמה בינונית ומכשירי שמיעה פרימיום ברמה גבוהה.

ההבדל בין הרמות השונות הוא ברמת הטכנולוגיה הבאה לידי ביטוי בסינון רעשים, בהבנת הדיבור בסביבה בעלת רעשי רקע , חיבור למכשיר הנייד, לאפליקציות שונות ועוד.

מכשירי השמיעה המומלצים הנחשבים לטובים ביותר הם מכשירי השמיעה ברמה הגבוהה המצוידים ברמת הטכנולוגיה הגבוהה ביותר. אלו מכשירים קלים לשימוש, הם מתאימים את עצמם באופן אוטומטי לסביבות שונות, הם מצוידים במנגנונים אוטומטיים להנחתת רעש והגברה והבנה של דיבור גם בסביבות מאתגרות כמו בקבוצות של אנשים, בשיעורים, באירועי תרבות, בפגישות ועוד. המחיר של המכשירים המתקדמים נע בין 5000 שקלים ועד ל7000 שקלים ולעתים המחיר שלהם אפילו גבוה יותר.

מכשירי השמיעה ברמה הבינונית אלו מכשירים שהמחיר שלהם נע בין 3000 שקלים ועד ל5000 שקלים למכשיר. המכשירים מתפקידים מצוין בשיחה של אחד על אחד, הם מצוינים להאזנה לטלוויזיה, לשמיעה בקבוצות קטנות של אנשים ובסביבה ביתית. מכשירים אלו מצוידים במנגנונים להנחתת רעשים, אך לא כמו בקבוצת המכשירים השייכים לרמה הגבוהה.

מכשירי שמיעה זולים ברמה בסיסית אלו מכשירים שהמחיר הממוצע שלהם הוא 2000 שקלים למכשיר. הם מכשירים ברמה הבסיסית ביותר, הם טובים לשיחה שקטה של אחד על אחד ומתאימים לאנשים המרותקים לבית, לאנשים שאינם חשופים לסביבות האזנה מאתגרות יותר.

אנו ב"פטיפון מכשירי שמיעה" מציעים את כל הסוגים וכל הרמות של מכשירי השמיעה. אנחנו מזמינים אתכם לעיין במכשירי שמיעה קטלוג ולהתרשם מסגנון המכשירים, מהאיכות שלהם ומרמת המחיר.

האם צריך לרכוש שני מכשירי שמיעה?

כן. גם אם אתם סובלים מירידה בשמיעה באוזן אחת, כדאי לרכוש זוג מכשירי שמיעה. שיפור השמיעה בשני האוזניים את היכולות של המשתמש להבין טוב יותר את הדיבור ומונע התנוונות וירידה בשמיעה באוזן השנייה.

למה כדאי להשקיע בקנייה של מכשיר שמיעה איכותי?

מכשיר שמיעה ברמה נמוכה לוקח צליל ומשדר אותו כמו שהוא, לעתים הקול שיישמע יהיה גבוה מדי או להיפך נמוך, לעתים הוא ילווה ברעשי רקע מטרידים ועוד. מכשירי השמיעה המתקדמים מעבדים את הקולות, מפענחים אותם, יודעים לסנן את הקולות הבלתי חשובים ולהגביר את הקולות החשובים ולהשמיע אותם בצורה צלולה, ומדויקת.

מכשירי השמיעה האיכותיים יעניקו לכם חווית שמיעה טובה יותר וחווית שימוש קלה ונוחה, הצליל שלהם הרבה יותר טבעי והרעשים לא מטרידים את המשתמש.

רכישה של מכשיר שמיעה היא רכישה לטווח רחוק, בחירה של מכשיר המיוצר בחברה ותיקה ובעלת מוניטין תבטיח לכם חווית שמיעה מצוינת לאורך שנים וגב מקצועי איתן.

חשבו, כמה כדאי לכם להשקיע במכשיר כדי ליהנות משמיעה ברורה וצלולה, מקולות הצחוק של הנכדים, מצלילי המוזיקה הנפלאים בקונצרט ועוד. ההבדל במחיר בין מכשיר שמיעה מצוין לבין מכשיר שמיעה בינוני לא תמיד שווה את המחיר. אנשים רבים אינם נהנים ממכשיר השמיעה שלהם משום שחווית השימוש שלהם לא נעימה מאחר והם בחרו במכשירים לא מתקדמים.

אנו במכון "פטיפון מכשירי שמיעה" ממליצים לרכוש את המכשיר הטוב ביותר ככל שהתקציב שלכם מאפשר , גם אם צריך "למתוח" אותו קצת יותר.

איפה כדאי לרכוש מכשיר שמיעה?

חשוב לרכוש מכשירי במכון שמיעה המחזיק מכשירים המיוצרים בחברות הגדולות והמובילות בעולם.

מכון השמיעה פטיפון מציע מכשירי שמיעה המיוצרים בגרמניה על ידי חברת Audifon בגרמניה ומכשירים מבית Bernafon בשוויץ.

החברות שאיתן אנחנו עובדים משקיעות משאבים רבים במחקר ובפיתוח ומציגות מכשירי שמיעה ברמה עולמית. מכון פטיפון גאה להציג מגוון של מכשירים הנחשבים בעיני רבים למכשירי השמיעה המובילים בעולם והמתאימים לכל סוג של ירידה בשמיעה.

אנו מציעים מכשירי שמיעה במחירים הזהים למחירי השוק. אצלנו תוכלו לרכוש מכשירי שמיעה באופן פרטי ולקבל את ההנחות שאותן מעניקות קופת החולים, אך ללא תורים ארוכים ובירוקרטיה מתישה.

4.8/5 - (24 votes)
Share on Facebook