מציע פתרונות מקצועיים ומגוונים לסובלים מלקות בשמיעה. החברה משווקת מכשירי שמיעה ואביזרי עזר מהחברות הגדולות והמובילות בעולם! צרו קשר, אנחנו מציעים שירות של מכשירי שמיעה עד הבית ובמחירים אטרקטיביים!

מתאם soundgate mic
מתאם soundgate mic

מתאם soundgate mic

זהו מתאם אשר מתחבר אל soundgate ומאפשר את העברת הצלילים היישר אל מכשיר השמיעה. זהו מוצר קל משקל, רק שלושה עשר גרם והוא מאפשר את העברת הצלילים עד למרחק של חמישה עשר קילומטרים

שלט רחוק אלחוטי
שלט רחוק אלחוטי
שלט רחוק1

שלט רחוק אלחוטי

שלט רחוק אלחוטי – שלט שבאמצעותו אפשר לשלוט בקלות ובנוחות על מכשיר השמיעה, לשלוט על עוצמת השמע ולהחליף תכניות במכשיר.

Soundgate – זהו שלט חכם המאפשר חיבור אלחוטי בין נגן המוזיקה והטלוויזיה לבין מכשיר השמיעה באמצעות טכנולוגיית Bluetooth. למכשיר תכונות נוספות כמו מכשיר ניווט, אפשרות לניהול שיחה

בטלפון ועוד. השלט מגיע עם מתלה לענידה על הצוואר והוא מתאים רק למכשירים בעלי טכנולוגיית Bluetooth.

ערכת הטענה
ערכת הטענה

ערכת הטענה

ערכת הטענה המבוססת על טכנולוגיית ZPower ומתאימה למכשירי השמיעה Zerena 5/7/9 מדגם miniRITE. הטענה מלאה של המכשיר נמשכת בין שלוש עד ארבע שעות והיא מאפשרת שימוש ליום שלם.

TV ADAPTER
TV ADAPTER

TV Adapter

ממיר שבאמצעותו ניתן להתחבר לטלוויזיה ולשמוע את הקול היישר אל תוך מכשיר השמיעה באמצעות חיבור Bluetooth דרך ה- Sound Gate.

Phone Adapter
Phone Adapter

Phone Adapter

ממיר אשר באמצעותו ניתן להתחבר אל טלפון קווי, לקבל ולשמוע את השיחה היישר אל מכשיר השמיעה דרך ה- Sound Gate.

אוזניות אלחוטיות לטלוויזיה
אוזניות אלחוטיות לטלוויזיה

אוזניות אלחוטיות לטלוויזיה TV-Aid מבית Orion

אוזניות הנחשבות לאוזניות בעלות הטכנולוגיה הדיגיטלית המתקדמת ביותר. הן מסננות רעשים, מאפשרות צלילים חדים וברורים, בעלות בקרת עוצמה ואפשרות לחיבור למגוון מקורות מדיה. יש להם כניסה אופטית המתאימה לטלוויזיות בעלות טכנולוגיה חדישה והן מציעות טווח שידור עד 15 מטרים. האוזניות פועלות על סוללות, הן בעלות משקל קל ונוחות לשימוש ממושך.

טלפון קווי מותאם לכבדי שמיעה וראיה
טלפון קווי מותאם לכבדי שמיעה וראיה

טלפון קווי מותאם לכבדי שמיעה וראיה TF-540

טלפון קווי המיועד למתקשים בשמיעה ובראיה אשר מתאים לשימוש עם מכשיר שמיעה. זהו טלפון נוח וקל להפעלה, יש לו כפתורים גדולים המתאימים גם למי שמתקשה בראייה, עוצמת האפרכסת שלו חזקה במיוחד, איכות הצליל מעולה, הוא מתריע בעוצמה חזקה ובהתראה ויזואלית על שיחה נכנסת ומאפשר קיום שיחה ללא הרמת השפופרת.

טלפון אלחוטי מותאם לכבדי שמיעה
טלפון אלחוטי מותאם לכבדי שמיעה

טלפון אלחוטי מותאם לכבדי שמיעה DC581

טלפון אלחוטי בטכנולוגיית DECT המתקדמת ביותר המתאים לשימוש עם מכשיר שמיעה.. זהו טלפון אלחוטי עם צלילי אפרכסת וצלצול מוגברים, הוא נוח לשימוש ולהפעלה, יש לו כפתורים גדולים ומוארים למתקשים בראייה וכפתור דיבורית המאפשר שיחה ללא שימוש באפרכסת. הטלפון מתריע על שיחה נכנסת בהתראה בעלת עוצמה חזקה ובהתראה ויזואלית. טווח השמיעה – בתוך הבית עד חמישים מטרים ובחוץ עד לטווח של שלוש מאות מטרים.

קופסת יבוש
קופסת יבוש

קופסת יבוש

הנחשבת לאחת מקופסאות הייבוש המתקדמות ביותר בעולם. באמצעות פטנט ייחודי הקופסה מנקה ומשמרת את מכשיר השמיעה, מבצעת פעולה הכוללת ספיגת לחות וסירקולציה של אוויר ומשפרת את איכות הצליל והמיקרופון. הייבוש בקופסה משמיד חיידקים ומפזר ריחות, מפרק הצטברות של שעוות אוזניים ומצמצמם באופן ניכר את ההוצאות על תחזוקת המכשיר ועל תיקונים.

ערכת ניקוי המיועדת למכשירי שמיעה הנמצאים בתוך האוזן. הערכה כוללת חוטר ומברשת ייחודית שבקצה שלה נמצא מגנט המאפשר את החלפת הסוללה בקלות יתרה

אטמי אוזניים
אטמי אוזניים

אטמי אוזניים

אטמים המומלצים לילדים לאחר ניתוח כפתורים. האטמים מגיעים לפי מידה אישית, ולכן חשוב לקחת מידות לפני הניתוח.

מד סוללה
מד סוללה

מד סוללה

המיועד למדידה של עוצמת הסוללה במכשיר שמיעה איכותי. מד הסוללה מאפשר לבדוק את התקינות של הסוללה ובכך הוא מונע החלפה מיותרת של הסוללות.

סוללות
סוללות

סוללות

סוללה מס 312 – ערכה בת שש סוללות המתאימות למכשירי שמיעה הנמצאים בתוך האוזן ומחוץ לאוזן.

סוללה מס 13 – ערכה בת שש סוללות המתאימות הן למכשירי שמיעה הנמצאים בתוך האוזן והן למכשירי שמיעה הנמצאים מחוץ לאוזן.

סוללה מס' 675 – ערכה בת שש סוללות המתאימות למכשירי שמיעה הממוקמים מחוץ לאוזן.

סוללה מספר 10 – ערכה בת שש סוללות המתאימות למכשירי שמיעה הממוקמים בתוך האוזן.

Share on Facebook