כללית מכשירי שמיעה 2 1024x683 1

פטיפון הינו מכון שמיעה אשר מוכר את המכשירים באופן פרטי אין לנו שום קשר עם קופות החולים. מאמר זה נכתב באופן אינפורמטיבי ומשוער מומלץ לבדוק עידכונים בקופה בלבד.

כללית מכשירי שמיעה כל המידע והנתונים

בהתאם להנחיות משרד הבריאות לשנת 2011, זכאי כל לקוח של קופ"ח כללית שגילו 65 ומעלה לקבלת מכשיר שמיעה פעם בשלוש שנים במסגרת סל הבריאות.
מה פירוש ההסדר, כיצד מתבצעת ההשתתפות ומהם תנאיה השונים? כל הפרטים במאמר הבא.
חברי קופת חולים מכבי? כל הפרטים אודות מכבי מכשירי שמיעה

מכשירי שמיעה מחירים

קטלוג מכשירי שמיעה 2020

רכישת מכשירי שמיעה בהשתתפות קופות החולים

הובחנתם כלקויי שמיעה וזקוקים למכשיר שמיעה? אין באפשרותכם לממן את עלות המכשיר היקר?
חשוב שתדעו כי כאזרחי מדינת ישראל המבוטחים באחת מקופות החולים הנכם זכאים להשתתפות הקופה ברכישת מכשיר שמיעה. ההבדל בגובה ההשתתפות נקבע בין השאר עפ"י קריטריונים של גילאים מסוימים לקבלת מכשירי שמיעה. כללית היא אחת הדוגמאות לקופות החולים המשתתפות במימון מכשירי השמיעה למבוטחיה.

הסדר עם קופ"ח כללית

כאשר מדובר בקופת חולים כללית, קיימת הקפדה רבה על בחירת מכוני השמיעה הנכללים במסגרת ההסדר ומורשים לבדיקה והתאמת מכשירי שמיעה. כללית בחרה במכוני השמיעה הפרטיים והמיומנים ביותר על מנת לספק את הפתרונות המקצועיים והמתקדמים ביותר בתחום. מעתה ניתן ליהנות מהתאמה אישית, מגוון מכשירי שמיעה וכן מהשתתפות קופ"ח כללית בעלויות מכשירי השמיעה השונים.

כיצד מתבצע הסדר ההשתתפות אצל כללית מכשירי שמיעה?

מעוניינים להפעיל את זכאותכם לקבלת המכשיר? תחילה יהיה עליכם לעבור בדיקת רופא אף אוזן גרון. בהתאם לתוצאות הבדיקה, יפנה אתכם הרופא אל אחד ממכוני השמיעה של קופ"ח כללית. אישור קבלת מכשיר השמיעה, המונפק על ידי קלינאית התקשורת של קופת החולים, יסתמך על תוצאות הבדיקה. עם הנפקתו של אישור זה תקבלו את סכום ההשתתפות העצמית בו עליכם לשאת עבור המכשיר בקטגוריה שאושרה (בסיסית/ביניים/גבוהה) ובתצורת המכשיר שאושרה (BTE/CIC/ITE/ITC) ובצירוף פנייה למכון השמיעה הרצוי לצורך תיאום תור והתאמת מכשירי שמיעה. בנוסף, חשוב לדעת כי אישורי קופ"ח בתהליך זה מוגבלים לפרק זמן של עד חצי שנה.

מהם תנאי ההשתתפות הקיימים אצל כללית?

קבלת ההשתתפות ומכשירי שמיעה מחירים בקופ"ח כללית משתנים בין מבוטחי הקופה השונים.
מבוטחים בני 65 ומעלה זכאים להשתתפות במימון כמו גם לקבלת מכשיר שמיעה אחת ל-3 שנים.
(ראוי לציין כי במסגרת הסדר זה ניתן לקבל מכשיר שמיעה מדגם בסיסי ללא כל השתתפות עצמית).
מבוטחים בני 50 – 18 זכאים לקבלת החזר של עד 3,704 ש"ח עבור מכשיר לכל אוזן, אחת ל-3.5 שנים.
בני 65 – 50 זכאים לקבלת החזר של עד 1,086 ש"ח עבור מכשיר לכל אוזן, אחת לשנה.
כמו כן, מבוטחים בביטוח משלים עשויים להיות זכאים להשתתפות נוספת במימון המכשירים.

מחפשים מכון שמיעה מקצועי? הגעתם למקום הנכון. פטיפון הינו מכון שמיעה מהמובילים בישראל בעל מיטב קלינאי התקשורת ומגוון רחב של מכשירי שמיעה איכותיים המותאמים באופן אישי לפי צרכיכם. אל תהססו, פנו אלינו עוד היום ותיהנו ממכון שמיעה פרטי.

icon

בשנת 2011 פרסם משרד הבריאות הנחיות לקופות החולים שלפיהן כל לקוח של קופת חולים זכאי לסבסוד ברכישת מכשיר שמיעה. הסבסוד ניתן לפי קריטריונים שונים כמו גיל, איכות השמיעה ועוד. מבוטחים בקופות החולים מעל גיל שישים וחמש זכאים לקבל סבסוד מלא לרכישת מכשיר שמיעה מדגם בסיסי ללא השתתפות עצמית.

icon

קופת חולים הכללית בחרה בקפידה מספר מכוני שמיעה שאתם יש לה הסדר. מכוני שמיעה שבחרה הקופה נחשבים למכונים המתקדמים והמקצועיים ביותר בתחום. מכון השמיעה "פטיפון - מכשירי שמיעה" כלול בין המכונים המובילים שבחרה קופת החולים. במכון תוכלו ליהנות ממגוון של מכשירי שמיעה בהתאמה אישית ולקבל השתתפות של קופת החולים בעלויות.

icon

בשלב הראשון יש לעבור בדיקה של רופא אף אוזן וגרון ובהתאם לתוצאות הבדיקה לפנות אל אחד ממכוני השמיעה של קופת החולים ולקבל אישור מקלינאית תקשורת. לאחר קבלת האישור תקבלו את סכום ההשתתפות העצמית שבו עליכם לשאת בהתאם לקטגוריה שאושרה לכם.

icon

גובה ההשתתפות הכספית של קופת החולים בעת רכישת מכשירי שמיעה תלוי בגיל המבוטח. מבוטחים צעירים זכאים לקבל החזרים מהקופה בסכומים שבין אלף שקלים לשלושת אלפים ושבע מאות שקלים בממוצע לכל אוזן, אחת לשנה ועד לשלוש וחצי שנים. מעל גיל שישים וחמש יש סבסוד מלא אחת לשלוש שנים.

icon

בהחלט. במכון השמיעה "פטיפון - מכשירי שמיעה" תוכלו לקבל הנחות בגובה דמי ההשתתפות שנותנת קופת החוליים בתהליך מהיר יותר וללא בירוקרטיה ארוכה. מכון "פטיפון - מכשירי שמיעה" נחשב לאחד המכונים המובילים בתחום והוא מציע מגוון של מכשירי שמיעה איכותיים בהתאמה אישית לכל לקוח.

5/5 - (6 votes)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Share on Facebook