כללית מכשירי שמיעה

כללית מכשירי שמיעה. בהתאם להנחיות משרד הבריאות לשנת 2011, זכאי כל לקוח של קופ”ח כללית שגילו 65 ומעלה לקבלת מכשיר שמיעה פעם בשלוש שנים במסגרת סל הבריאות.
מה פירוש ההסדר, כיצד מתבצעת ההשתתפות ומהם תנאיה השונים? כל הפרטים במאמר הבא.
חברי קופת חולים מכבי? כל הפרטים אודות מכבי מכשירי שמיעה

מכשירי שמיעה מחירים

קטלוג מכשירי שמיעה 2020

רכישת מכשירי שמיעה בהשתתפות קופות החוליםכללית מכשירי שמיעה

הובחנתם כלקויי שמיעה וזקוקים למכשיר שמיעה? אין באפשרותכם לממן את עלות המכשיר היקר?
חשוב שתדעו כי כאזרחי מדינת ישראל המבוטחים באחת מקופות החולים הנכם זכאים להשתתפות הקופה ברכישת מכשיר שמיעה. ההבדל בגובה ההשתתפות נקבע בין השאר עפ”י קריטריונים של גילאים מסוימים לקבלת מכשירי שמיעה. כללית היא אחת הדוגמאות לקופות החולים המשתתפות במימון מכשירי השמיעה למבוטחיה.

כללית מכשירי שמיעההסדר עם קופ”ח כללית

כאשר מדובר בקופת חולים כללית, קיימת הקפדה רבה על בחירת מכוני השמיעה הנכללים במסגרת ההסדר ומורשים לבדיקה והתאמת מכשירי שמיעה. כללית בחרה במכוני השמיעה הפרטיים והמיומנים ביותר על מנת לספק את הפתרונות המקצועיים והמתקדמים ביותר בתחום. מעתה ניתן ליהנות מהתאמה אישית, מגוון מכשירי שמיעה וכן מהשתתפות קופ”ח כללית בעלויות מכשירי השמיעה השונים.

כיצד מתבצע הסדר ההשתתפות אצל כללית מכשירי שמיעה?נוחות מקסימלית

מעוניינים להפעיל את זכאותכם לקבלת המכשיר? תחילה יהיה עליכם לעבור בדיקת רופא אף אוזן גרון. בהתאם לתוצאות הבדיקה, יפנה אתכם הרופא אל אחד ממכוני השמיעה של קופ”ח כללית. אישור קבלת מכשיר השמיעה, המונפק על ידי קלינאית התקשורת של קופת החולים, יסתמך על תוצאות הבדיקה. עם הנפקתו של אישור זה תקבלו את סכום ההשתתפות העצמית בו עליכם לשאת עבור המכשיר בקטגוריה שאושרה (בסיסית/ביניים/גבוהה) ובתצורת המכשיר שאושרה (BTE/CIC/ITE/ITC) ובצירוף פנייה למכון השמיעה הרצוי לצורך תיאום תור והתאמת מכשירי שמיעה. בנוסף, חשוב לדעת כי אישורי קופ”ח בתהליך זה מוגבלים לפרק זמן של עד חצי שנה.

כללית מכשירי שמיעהמהם תנאי ההשתתפות הקיימים אצל כללית?

קבלת ההשתתפות ומכשירי שמיעה מחירים בקופ”ח כללית משתנים בין מבוטחי הקופה השונים.
מבוטחים בני 65 ומעלה זכאים להשתתפות במימון כמו גם לקבלת מכשיר שמיעה אחת ל-3 שנים.
(ראוי לציין כי במסגרת הסדר זה ניתן לקבל מכשיר שמיעה מדגם בסיסי ללא כל השתתפות עצמית).
מבוטחים בני 50 – 18 זכאים לקבלת החזר של עד 3,704 ש”ח עבור מכשיר לכל אוזן, אחת ל-3.5 שנים.
בני 65 – 50 זכאים לקבלת החזר של עד 1,086 ש”ח עבור מכשיר לכל אוזן, אחת לשנה.
כמו כן, מבוטחים בביטוח משלים עשויים להיות זכאים להשתתפות נוספת במימון המכשירים.

מחפשים מכון שמיעה מקצועי? הגעתם למקום הנכון. פטיפון הינו מכון שמיעה מהמובילים בישראל בעל מיטב קלינאי התקשורת ומגוון רחב של מכשירי שמיעה איכותיים המותאמים באופן אישי לפי צרכיכם. אל תהססו, פנו אלינו עוד היום ותיהנו ממכון שמיעה פרטי המעניק הנחות בגובה המחירים בקופ”ח בתהליך מזורז וללא פרוצדורות.

0 / 5 5