השירותים שלנו

הייחודיות של חברת פטיפון מתבטאת במספר חזיתות.

החל מרמת השירות, אשר כמו המכשירים שלנו, היא באיכות בלתי מתפשרת, ראינו כי אחת הסיבות העיקריות שאנשים מתקשים בקניית מכשירי שמיעה היא כי הם לבד בתהליך הזה שיכול להיות מאתגר במידה ולא יודעים מה האפשרויות המתאימות.

לכן, פטיפון מספקת שירות ייחודי הכולל הגעה לבית הלקוח והתאמה אישית של המכשיר ע"י הבנת הצורך היום יומי ואורח החיים של הלקוח. כך אתם לא נמצאים לבד ואת כל התהליך מלווה מומחי שמיעה או קלאי תקשורת אשר יודעים להתאים לכם בדיוק את המכשיר שיתן לכם את חוויית השמיעה הטובה ביותר.

באופן הזה, אנחנו יכולים בטוחים שאתם מרוצים ואנחנו יודעים נתנו לכם את השירות הטוב ביותר.

אך כל זאת לא נגמר כאן. אנחנו מספקים מימון על המכשירים בגובה ההנחות של קופות החולים, כלומר לא רק שאנחנו נותנים שירות פרימיום, מביאים את כל המומחים אליכם עד הבית ומטפלים בניירת, אנו גם מצליחים לספק מוצר בעלות משתלמת בדיוק כמו כל קופות החולים הציבוריות. רק שאצלנו התהליך הוא מהיר וקל, לעומת קופות החולים הציבוריות אשר זמן האספקה שלהם הוא בין מספר חודשים לחצי שנה.

עם כן, פטיפון חוסכת זמן רב, כמה חודשים, בתהליך מהיר וקל. החברה עובדת עם קלינאי תקשורת ומומחי שמיעה שמגיעים עד בית הלקוח אשר קובעים ביחד עם הלקוח את המכשיר אותו הוא צריך.

בנוסף, חברת פטיפון משווקת מכשירי שמיעה גרמניים באיכות בלתי מתפשרת, אשר מספקים חוויית שמיעה מדויקת ונעימה עבור הלקוחות. מכשירי השמיעה שלנו מכילים טכנולוגיה מתקדמת אשר באמצעותה המכשיר מזהה רעשים סביבתיים שאינם רלוונטיים ומסנן אותם, לעומת זאת הוא מדייק את השמיעה של הדיבור וצלילים משמעותיים לשמיעה, וכך למעשה מספק את חוויית השמיעה הטובה ביותר.
יתרון נוסף של מכשירי השמיעה שלנו הוא הגיוון. יש לנו הכל מהכל וכך, לעומת חברות אחרות, אנחנו יכולים להתאים לכם במדויק את המכשיר המתאים לכם ביותר, הן מהפן הטכנולוגי, כמו כן מהנראות והגודל, והן מהפן הרלוונטי והמתאים ביותר עבורכם.

דוגמה לחלק מהמכשירים שברשותנו:

המכשיר הפופולארי ביותר הוא מכשיר השמיעה הזעיר. הנקרא בשפה המקצועית CIC ראשי תיבות של

(CIC – Completely In the Canal). המכשיר הוא קטנטן ונכנס לתוך תעלת האוזן ובכך אינו נראה בכלל, לאלו המודאגים מאופן הנראות של המכשיר. יתרונו הגדול הוא קלות ההרכבה וההוצאה מהאוזן. הוא מותאם לירידת שמיעה בינונית עד גבוהה וכמובן שנעשית התאמה למידות התעלה והאוזניים של הלקוח. המכשיר עובד על מערכת מתקדמת המזהה מקור צלילי דיבור ומפיקה סאונד נקי לשומע.

קיים סוג נוסף של מכשיר שמיעה קטן הנקרא Pico – זהו מכשיר זעיר ודיסקרטי גם כן שהסוללה שלו יכולה להחזיק כ-6 ימים לפני שיהיה צריך להטעין אותו שוב. המכשיר נוח מאוד ומתאים לכולם.

(ITE – In The Ear full shell) מכשיר שמיעה מלא בתוך האוזן מיועד לכבדות שמיעה קלה עד גבוהה, מבחינת הנראות הוא נראה בתוך האוזן, ממלא את כל האוזן והוא מותאם אישית לאוזן הלקוח.

אפשרות מעניינת נוספת הקיימת היום היא מכשיר שמיעה עם חיבור בלוטוס. המכשיר הזה נשלט ע"י אפליקציה דרכה ניתן לכוון את הגדרות המכשיר דרך הטלפון, כמו כן ניתן לשמוע ולקבל שיחות ישירות למכשיר השמיעה דרך הבלוטוס.

קיימות עוד אפשרויות רבות של התאמות המכשיר, כמובן שאנו עוברים עם הלקוח על האפשרויות ומתאימים לו את המכשיר הנכון ביותר עבורו בהתחשב בפעילות היומית שלו, החיים וכמובן מבנה האוזן וסוג כבדות השמיעה.

Share on Facebook