פטיפון מכשירי שמיעה

נעים מאוד, אנחנו חברת פטיפון מכשירי שמיעה.

אנחנו משווקים, קלינאי תקשורת ומומחי שמיעה שעובדים ביחד על מנת לספק ללקוחות שלנו את החוויה האידיאלית בעת קניית מכשירי השמיעה המתאימים לו ביותר.

אנחנו דואגים שהתהליך יהיה מהיר ויעיל עבור הלקוח ללא ניירת ובירוקרטיה. לכן, המומחים שלנו מגיעים עד בית הלקוח לבדיקות ולמדידות ודואגים כי כל ההכנות הנדרשות יעשו במהירות כבר ב-24 השעות הראשונות.

חברת פטיפון משווקת את המכשירים הגרמניים המובילים בתחום השמיעה מזה עשור, ועובדת בשיתוף פעולה עם החברות המובילות בשוק מזה 35 שנה. כל מכשירי השמיעה המשווקים על ידי החברה הם תוצרת גרמנית באיכות הגבוה ביותר כיום בשוק.

אצלנו תוכלו למצוא מכשירי שמיעה מכל הסוגים, מכשיר שמיעה זעיר, מכשיר שמיעה בתוך האוזן, מכשיר שמיעה מאחורי האוזן, כאלו שמחברים לבלוטוס, גדלים שונים, כמות ערוצים שונה וטכנולוגיות שונות. ההתאמה של המכשיר נעשית על ידי מומחי שמיעה ביחד עם הלקוח בפגישה הראשונה בבית הלקוח, בה הוא מתנסה בעצמו במכשירי השמיעה השונים ומרגיש את חוויית השמיעה עוד לפני הרכישה.

מכשירי שמיעה מחירים

קטלוג מכשירי שמיעה 2020

עד כה עזרנו לאלפי אנשים לשפר את חייהם ואת השמיעה שלהם באמצעות מכשירי שמיעה בעלי טכנולוגיה מתקדמת. אנחנו מדורגים בגוגל 5 מתוך 5 כוכבים, בנוסף לכך תוכלו לראות את הביקורות החמות של לקוחות מרוצים אם תחפשו אותנו בגוגל.

"רכשתי בפטיפון מכשירי שמיעה.

יוצא הדופן בחברה זו הוא השירות שמתבטא בכך שהם מגיעים לבית ודואגים שהמכשיר יתן לך אישית את המקסימום. אני עובד מול אנשים שנותנים לך להרגיש שיש לך בית." – ענת ארנברג, מרץ 2020

"קיבלתי היום מכשירים המחזיקים האיכות ולא רעשי רקע אני מאוד מרוצה ממליץ לכולם שירות פצצה עד הבית" – ניסים סספורטה, פברואר 2020

"קיבלנו את מכשירי השמיעה לפני הזמן המיועד. התאמה במקום, שירות מעולה ואדיב, מכשירים מעולים" – דפנה רון, אפריל 2020

איכות השירות והמכשירים שלנו כיום נמצאים ברמה הגבוהה ביותר בארץ ולכן אנחנו יודעים כי היכולת שלנו לעזור לכם היא בלתי מוגבלת.

אנשים רבים בעלי כבדות שמיעה חוו אכזבות בעבר מקניית מכשיר שמיעה שלא עזר להם ולכן הם מודאגים ותוהים האם בכלל המכשיר יעזור להם? ובכן, כדי לעזור להם לענות על השאלה הזאת, כחלק מהביקור הראשון בו אנו דואגים שמומחה שמיעה וקלינאי תקשורת יהיו נוכחים. הלקוח יכול למדוד לפני שבכלל נעשות מדידות ובדיקות לנסות את המוצר ולראות איך הוא מרגיש לגביו והאם הוא עוזר לו.

הנושא העיקרי שאנחנו דואגים לפתור עבור הלקוחות שלנו הוא המחיר. נושא כואב עבור רבים מאיתנו. עם זאת, אנחנו עוזרים ללקוחות ומספקים הנחות בהתאם לגובה המימון בסל הבריאות ובקופות החולים. משמע, על אף שהחברה היא חברה פרטית, עלות השירות הוא זהה לזה שהייתם מקבלים בקופות החולים הציבוריות. אבל השירות שתקבלו הוא פי כמה וכמה יותר טוב והנוחות שהחברה מספקת לא תסולא בפז.

בסופו של דבר המטרה שלנו היא לעזור ככל שאנחנו יכולים ללקוחות אשר רוצים לשפר את חייהם על ידי רכישה של מכשירי שמיעה איכותיים שישנו את חייהם ויתנו חוויית שמיעה ברמה הגבוהה ביותר האפשרית כיום בעולם השמיעה.

Share on Facebook